Вівторок, 28 Травня, 2024

Ціни на газ зросли: маршрутники просять про підвищення тарифу на проїзд

У Миколаєві можуть порушити питання про перегляд тарифу на проїзд у маршрутних таксі. Про це повідомляється у репортажі програми “Об’єктив сьогодні” на ТРК НІС-ТВ. У сюжеті повідомляється, що з попереднього підвищення тарифів до 7 грн. не минуло й півроку. Необхідність нового підвищення аргументується перевізниками подорожчанням автогазу. Далі на mykolaiv-future.

Факт того, що перевізники звернулися із проханням про перегляд тарифу, підтвердив і віце-мер Віталій Луков. Він повідомив, що на розгляд виконавчих органів надійшли запити від перевізника, і що процедура перегляду тарифу відбудеться, проте коли, як, який тариф буде затверджений і чи буде прийнято рішення взагалі – питання часу.

У сюжеті також згадується, що миколаївці останнім часом незадоволені роботою перевізників: під час посилення карантину, коли кількість пасажирів у салоні маршрутного таксі строго обмежується, перевізники дозволяють собі виводити не всі заявлені за умовами договору авто на маршрут, внаслідок чого багатьом жителям доводиться довго стояти в черзі до маршрутного таксі або шукати альтернативний спосіб, щоб дістатися на роботу і додому. І хоча, теоретично, місцева влада може контролювати якість перевезень, проте, на практиці, поліпшення ситуації – не відбувається. Єдина надія на вирішення проблем із перевезеннями миколаївців містом покладається на комунальний транспорт, який активно закуповується міською владою. Основні зміни у сфері міських пасажирських перевезень завдяки комунальному транспорту городяни мають відчути вже наступного року, сподівається Віталій Луков.

Проблема пасажирських перевезень у Миколаєві триває вже не перший рік. Неодноразово влада фіксувала порушення умов договору перевізниками, проте, як правило, обмежувалася погрозами. Місто не забезпечене комунальним транспортом, що дає перевізникам можливість диктувати владі та городянам свої умови.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.