Субота, 25 Травня, 2024

Миколаївський нардеп заявив, що держава все-таки збудує об’їзну дорогу від села Шевченкове до Корабельного району

Новій об’їзній дорозі у Вітовському та Корабельному районі Миколаєва все таки бути. Народний депутат Олександр Пасічний запевнив, що гроші державної субвенції, які ще у вересні Верховна Рада виділила на будівництво бетонного автошляху будуть збережені в обласному бюджеті і у наступному році. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі, передає “mykolaiv-future.com”.

“Важливому для Миколаєва будівництву об’їзної дороги від села Шевченкове (Вітовського району, – ред) до мкр Жовтневого (Корабельного, – ред) бути! Передбачені кошти у вигляді субвенції з державного бюджету будуть зберігатися в обласному бюджеті для здійснення відповідних витрат й на наступний рік”, – повідомив миколаївський нардеп від партії “Слуга народу”. 

Збереження фінансування цього проекту стало можливим завдяки тому, що президент Володимир Зеленський 26 листопада підписав закон №1006-IX та ухвалену Верховною радою правку №152. Саме вона і передбачає збереження залишків коштів  за окремими державними субвенціями місцевим бюджетам для здійснення відповідних витрат і у 2021 році. 

Нагадаємо, що наприкінці жовтня Давид Арахамія заявляв про можливість початку будівельних робіт вже у листопаді, за умови сприятливих погодних умов. Проте нині про те, коли вони розпочнуться невідомо. Скоріше за все не раніше весни наступного року, якщо не буде внесено додаткових корективів. 

Будівництво об’їзної дороги у Корабельний район міста – це дійсно історична подія, яка може нарешті звільнити місто від частини вантажівок, які прямують у порти та розбивають дороги. Також тут планують встановити декілька вагових комплексів, щоб контролювати перевантажені фури. Особливо гостро це питання стало після передачі в концесію порту “Ольвія”, який планує розвиватися та збільшувати свої потужності. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.