Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Миколаєві з’явилася студія “Поетичний Wi-Fi” для дітей та дорослих

Літературна лабораторія “Поетичний Wi-fi” розпочала роботу у міському палаці культури та урочистих подій 16 грудня. Студія – один із проєктів, що реалізовані у рамках програми “Громадський бюджет”, повідомила директор палацу Людмила Бондар “Суспільне. Миколаїв”. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Втілення ідеї, яку підтримали городяни, голосуючи за проєкт створення лабораторії “Поетичний Wi-fi”, пройшло не просто, розповіла Людмила Бондар. На одному з етапів автор проєкту відмовився від участі, тож довелося шукати нові шляхи для реалізації. Куруватиме проєкт миколаївська поетеса Ольга Сквірська.

Людмила Бондар запевняє, що у Миколаєві є талановита молодь, а лабораторія допоможе талановитим дітям проявити себе. Ольга Сквирська розповіла, що один із молодих людей, які відвідують лабораторію, звернувся до неї із проханням допомогти поєднати музику його авторства з поезією. У літературній лабораторії діти будуть проводити дозвілля, писати та декламувати свої твори на аудиторію, знайомитись із творчістю сучасних українських та зарубіжних поетів та прозаїків, врешті, спілкуватися один з одним. На першій зустрічі дітей ознайомили з жанром відеопоезії, показавши відео авторства миколаївчанки Анжели Богаченко на музику миколаївського композитора та поезію авторства Сергія Жадана. Робота зацікавила дітей.

Популяризувати проєкт планують за допомогою освітян. Організатори проєкту “Поетичний Wi-fi” планують розсилати інформацію про студію, повідомляючи теми занять, і таким чином залучати зацікавлену аудиторію.

Діяльність літературної лабораторії розрахована на дітей віком від 10 років та підлітків, однак, приєднатися можуть і всі охочі дорослі. Заняття планують проводити групам відповідно до віку (для молодших та старших школярів). Зустрічі в лабораторії поки що проводять 1 раз на місяць, однак, існує ймовірність, що графік зустрічей буде переглянуто, щоб задовольнити попит на культурні послуги. Вхід вільний.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.