Вівторок, 28 Травня, 2024

Чи стане траса М-14 чотирисмуговою?

Стало відомо, що глави декількох ОДА – Миколаєва, Херсона та Одеси – звернулися до президента із заявою про необхідність включення магістралі М-14, що з’єднує портові українські міста, в список об’єктів «Великий будівництва» з метою розширення до 4-х смуг. Далі на mykolaiv-future.

Про це розповів у пості на свій сторінці в Фейсбук Віталій Кім, голова Миколаївської ОДА.

Необхідність розширення траси була аргументована тим, що ця магістраль була побудована ще за радянських часів, нині ж, вимоги стандартів, за якими вона була прокладена, не відповідають поточним потребам, а також рівню навантаження на неї. М-14 зв’язує міста-порти, забезпечуючи вантажоперевезення між сходом і півднем країни, а також відповідає і допомагає соціальному, економічному, туристичному зростанню південних областей, зміцненню оборонного потенціалу України та ін. Експлуатація її в нинішньому вигляді і стані мало того, що неефективна, так ще і небезпечна.

Відзначимо, що автошлях М-14 дійсно відіграє значну роль для нашої області, особливо це стосується ділянки Одеса-Миколаїв-Херсон. На думку Давида Арахамії, який також згадував про необхідність реконструкції автошляху на ділянці Одеса-Миколаїв, чотирисмугова траса, зможе убезпечити дорожній рух та знизить випадки аварій на цій ділянці, через що її прозвали «дорогою смерті».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.