Вівторок, 28 Травня, 2024

Вибираємо ідеальне покриття для всіх типів приміщень разом з Vinilam

Як відомо, до дизайну кожного сантиметра свого житла мешканці Миколаєва звикли ставитись з особливим трепетом. Устрій підлогового покриття і підтримка його в презентабельному вигляді і зовсім має особливу важливість – адже міняти його надзвичайно трудомістко і дорого, а зовнішній вигляд всього приміщення чимало страждає від неякісно виконаного оздоблення підлоги. Саме тому модні, сучасні та прогресивні матеріали стрімко завойовують будівельні ринки, серця дизайнерів та симпатії споживачів. До таких матеріалів відноситься і SPC плитка – довговічний та практичний спосіб обробки підлоги.

Досконалий матеріал

Як відомо, такі якості, як зносостійкість та зовнішні дані повністю визначають вибір будівельних матеріалів. Кожен споживач поспішає придбати щось, що прослужить довгі роки і при цьому не завдаватиме занепокоєння у догляді. Сучасні миколаївці віддають перевагу підлоговим покриттям Vinilam – так званій плитці з вінілу. Вона має ряд важливих переваг перед звичними нам підлоговими покриттями:

  • досконала вологонепроникність та стійкість до потрапляння рідин – не бійтеся виконувати вологе прибирання або чищення із застосуванням пари;
  • стійкість до впливу абразивних, твердих і гострих частинок – каблуки та ніжки меблів більше не становлять небезпеки для покриття для підлоги;
  • легке чищення від усіх видів забруднень;
  • гранично простий монтаж;
  • відмінна звуко- та термоізоляція: ваш будинок стане набагато енергоефективнішим;
  • сумісність із системами теплої підлоги;
  • велика різноманітність фактур, кольорів та колекцій для вашої свободи самовираження;
  • лояльні ціни на продукт преміум-лінійки;
  • повна відсутність виділення парів отруйних сполук, а також пожежна безпека (Вінілам є негорючим);
  • можливість отримання професійної телефонної консультації щодо вибору підлогового покриття Вінілам.

Декоративні властивості

Таким чином, тільки Vinilam серед усіх сучасних різновидів декоративного оздоблення підлоги має максимальну кількість позитивних характеристик і може без обмежень застосовуватися в будь-якому приміщенні та за будь-яких умов. Таке покриття не вимагає спеціального догляду і не стирається з часом, воно безпечне в плані ковзання (що особливо актуально, якщо у вас є маленькі діти або літні члени сім’ї), не кришиться і не б’ється, навіть при падінні важких предметів.

Декоративні якості Вініламу не йдуть в жодне порівняння з покриттям для підлоги інших видів і виробників – а це означає, що новий дизайн неодмінно стане зберігати свою актуальність протягом багатьох років!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.