Неділя, 26 Травня, 2024

Як підібрати ідеальний кондиціонер для своєї оселі

Всі миколаївці з нетерпінням чекають приходу літа, адже у “місті на хвилі” можна мало не до ночі гуляти набережними, ніжитись на сонечку та насолоджуватися життям на березі двох річок. Проте всі мрії про чудове літо та відпустку може звести нанівець нестерпна спека у квартирі або приватному будинку. Саме тому мешканці півдня України не уявляють собі літа без кондиціонеру, а підібрати найкращу модель можна на сайті https://www.bnclimate.com . Місцеві спеціалісти допоможуть створити ідеальний клімат у вашій домівці.

Як існують види кондиціонерів та як правильно підібрати підходящий варіант

У світі кліматичної техніки нині неабияке розмаїття. У магазині можна побачити не лише стаціонарні, але і мобільні кондиціонери. Саме тому, щоб не помилитися з вибором, найкраще скористатися порадами спеціалістів. На офіційному сайті bnclimate представлений широкий вибір агрегатів, що здатні зробити перебування у приміщенні комфортним та приємним.

У більшості квартир спеціалісти радять встановлювати класичні спліт системи. У кожній кімнаті можна підібрати свою. Це дозволить сформувати мікроклімат, комфортний для кожного члена родини. Внутрішній блок закріплюється у зручному для власника місці на стіні,а найчастіше під стелею. Завдяки пульту управління, можна зменшити або збільшити потужність кондиціонеру, сидячі на зручній канапі. При цьому додаткового встановлення вимагає зовнішній блок. Його вішають під вікном або збоку.

Також на сайті представлено касетні та канальні кондиціонери. Їх частіше використовують у приватних будинках та офісах. Це зручно для приміщень з високою стелею, адже потік повітря буде направлено згори до низу. У такому випадку працівникам можна не боятися протягів та надмірної задухи.

Якщо встановити спліт систему, касетний або канальний кондиціонер неможливо у приміщенні, то можна скористатися моноблоками. Вони переносні, не вимагають складного додаткового монтажу та довго служитимуть своєму господарю. Єдино, про що повинні пам’ятати всі користувачі – моноблоки також вимагають організації труби, що відводить гаряче повітря з кімнати. Останнім видом кондиціонерів є підлогово-стельові системи. Їх назва говорить сама за себе. Їх монтують на рівні підлоги або стелі.

Як підібрати кондиціонер для дому та офісу

Під час вибору кондиціонеру необхідно керуватися кількома простими критеріями. Найперше – це площа приміщення. Потужності кондиціонера повинно вистачати для обслуговування обраної вами кімнати. Наступний важливий фактор – чи буде кондиціонер використовуватися для обігріву приміщення. Якщо так, то про це неодмінно варто повідомити консультанта. Зрештою, варто подумати чи потрібні вам додаткові функції: очищення та іонізація повітря.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.