Неділя, 26 Травня, 2024

Ксенон в автомобіль – специфіка, переваги та потенційні ризики

Ідеальна оптика на автомобіль стає основою безпечних і комфортних маневрів зі своєчасно поміченими перешкодами без зайвих ризиків. Одним із затребуваних трендів яскравого і комфортного освітлення стає правильно обраний і відрегульований ксенон під специфіку свого автомобіля і виділений бюджет.

Особливості та переваги ксенонових джерел

  • Світловий потік. На відміну від галогенних ламп, які дають таке ж яскраве світло, як і LED-лампи – можна підібрати варіант в межах 4000 Лм.
  • Кольорова температура. Діапазон від 3000 до 12000 До говорить про те, що любителі кольорових нюансів точно не будуть обділені з ксеноновими джерелами світла – вибирайте від жовтуватого до бузкового відтінків, в проміжках яких є і холодно-білий, і блакитний, і льодово-синій.
  • Особливості установки. Без спеціального обладнання і грамотного підходу ксенон не встановити. Саме тому краще звернутися до професіоналів на СТО. Зверніть особливу увагу на коректне налаштування фокуса.
  • Налаштування фокуса. Яскраве спрямоване світло, яке дають ксенон, вимагає правильного налаштування, щоб воно не сліпило зустрічних водіїв і не засвічувало дорожнє полотно. Підібрати оптимальний кут нахилу і відкоригувати цей параметр допоможуть в автосервісі.
  • Витрата енергії і температура нагріву. Менш економічні, ніж світлодіодні лампи в машині. Зате вони менше гріються, ніж LED-лампи: в тепло перетворюється, максимум, 10% енергії. Для стандартної фари цей показник важливий.
  • Життєвий цикл. Фахівці рекомендують міняти ксенонові лампи раз в 2 роки, якщо, звичайно, ви не їздите ночі безперервно (в цьому випадку доведеться заміну робити частіше). Гарантійний термін служби від виробника – в середньому, 30 тисяч годин.

Знаючи ці особливості, простіше прийняти рішення про покупку джерел світла в автомобіль. Однак все-таки рекомендуємо порадитися з фахівцем, перш, ніж віддати перевагу тому чи іншому варіанту. Адже при виборі необхідно враховувати не тільки технічні характеристики обладнання, а й життєвий ритм кожного водія, а також – параметри конкретного автомобіля.

Інтернет-магазин «Автоаудіоцентр» пропонує підібрати оптимальний варіант під специфіку кожного завдання. Ксенонові лампи, лед-оптика, вся лінійка лінз і аксесуарів для підготовки комфортних умов освітлення і контролю дорожньої ситуації.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.