Неділя, 26 Травня, 2024

У “Серці міста” невідомі скинули з постаменту величезний гранітний шар

У Миколаєві активно оновлюються зони відпочинку для городян. Проте більшість з них зазнають руйнувань, через неякісно виконані роботи,  надмірну активність городян та банальний вандалізм. Таким чином інсталяцію “Я люблю Миколаїв” доводилось ремонтувати та заміняти елементи декілька разів. Всьому виною була її крихкість та бажання миколаївців сфотографуватися у незвичайній позі. На жаль, вчора ввечері від рук невідомих постраждав і сквер “Серце міста”, повідомляє “mykolaiv-future.com”. 

У Департаменті житлово-комунального господарства Миколаєва повідомили, що вчора ввечері у сквері “Серце міста” (Манганарівському сквері) невідомі скинули з постаменту величезний гранітний шар. Його вага становить близько 250 кілограмів. Під час встановлення спеціалісти зафіксували його 20-ти сантиметровою шпилькою. Комунальники вважають, що кріплення було надійним, тож самостійно впасти шар просто не міг,скоріше за все, йому “допомогли”. 

Відсутність одного з елементів конструкції вчора помітили перехожі. Вони вирішили не пускати ситуацію на самотік та викликали правоохоронців. Співробітники патрульної поліції прибули на місце подій та зафіксували відповідний факт псування комунального майна.  Поки правоохоронці шукають винних, у департаменті ЖКГ запевнили, що в найстисліші терміни проведуть відновлювальні роботи та повернуть декоративний елемент на місце.  Також балансоутримувач планує порахувати завдані збитки та звернутися з цією інформацією до поліції. 

Нагадаємо, що цього року у сквері “Серце міста” нарешті завершили багатостраждальний проект будівництва фонтану. Він пропрацював до пізньої осені, тому став одним із улюблених місць відпочинку дорослих та дітей. Також у Миколаєві працюють два нові фонтани на Соборній площі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.