Вівторок, 28 Травня, 2024

Багатоповерхівка без даху: в Миколаєві “Місто для людей” і ЖКГ “футболять” жителів з аварійним дахом один одному

У Миколаєві мешканці багатоповерхівки стали заручниками ситуації, коли Департамент житлово-комунального господарства та компанія “Місто для людей” не можуть знайти відповідальних за диряву покрівлю і “футболять” людей по кабінетам. Мова йде про аварійний дах багатоповерхового будинку за адресою проспект Богоявленський, 35. Відповідну скаргу до міського Contact Center направила місцева мешканка Катерина Небогина. Далі на mykolaiv-future.

Миколаївчанка показала, як нині виглядає покрівля багатоповерхівки. По факту у деяких місцях шиферу взагалі немає або він потрощений. В цьому ж місці прокладено велику кількість інтернет-кабелів. Під час дощу мешканці верхніх поверхів змушені підставляти відра, адже вода тече в них зі стелі. Це загрожує коротким замиканням, поширення грибку та псуванню майна. Скоро на Миколаївщині очікується похолодання, тож всі ці проблеми лише загострюються. Катерина Небогина додала, що місцеві мешканці неодноразово зверталися і до Департаменту житлово-комунального господарства, і до управляючої компанії “Місто для людей”, але проблема залишається не вирішеною. 

“Колективні заяви розіслані по всім інстанціям! Коли дах знесе під час ураган, хто буде відповідати? Займіться капітальним ремонтом терміново, люди відра в дощ підставляють!”, – звернулася до влади Катерина Небогина. 

Варто зауважити, що в Contact Center дану скаргу в черговий раз перенаправили до компанії “Місто для людей”, але її представниця Жанна Любченко заявила, що до вирішення проблеми має долучитися і департамент ЖКГ, адже ремонт покрівлі повинні були виконати ще у 2018 році, але підрядник завіз матеріали, а завдання до кінця не довів. 

“Просимо долучити до відповіді Департамент ЖКГ ММР, адже він найняв підрядника у 2018 році для виконання ремонтних робіт по покрівлі на даному будинку. Підрядник завіз матеріал та залишив його без подальшого використання. Роботи залишилися не виконаними”, – заявила Жанна Любченко. 

Таким чином вирішення проблеми знов затягується, а для місцевих мешканців кожен дощ перетворюватиметься у справжній потоп. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.