Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві трамвай зійшов з рейок

Сьогодні вранці, 22 вересня, у Миколаєві зійшов з рейок трамвай 1119. Інцидент стався на зупинці громадського транспорту вулиця Хоменко неподалік від заводоуправління державного підприємства “Зоря”-”Машпроект” близько восьмої години ранку. Про надзвичайну подію у соціальній мережі повідомили жителі Миколаєва, причини сходження з рейок поки не відомі. Від початку року це вже сьоме за рахунком сходження пересувного складу з рейок. В останнє подібне сталося 28 серпня. Тоді трамвай, що курсує по маршруту №6, зійшов з рейок на повороті в районі вулиці 6-та Слобідська. На цьому ж місці кількома днями раніше виконувались ремонтні роботи, розповідає “mykolaiv-future.com.ua“.

На місце подій по вулиці Хоменка протягом короткого проміжку часу прибула спеціальна ремонтна бригада, яка і повинна повернути трамвай на колію та поновити рух комунального транспорту по маршрутам №1 “Широка Балка – Яхт Клуб”, а також №10 “Промзона – Широка Балка”. 

Зауважимо, що за офіційними даними у списку пересувного складу “Миколаївелектротрансу” трамвай з номером 1119 – має модель Tatra T3M.03 та приїхав до Миколаєва з Чехії. Його було виготовлено у 1982 році, миколаївці ним користуються з 2015 року. Всього таких трамваїв у місті корабелів п’ять. Вони є значно комфортнішими за старі моделі, що продовжують курсувати на міських маршрутах. 

Нагадаємо, що сьогодні та завтра 22-23 вересня міські тролейбуси курсуватимуть лише до Центрального міського стадіону, відновлення руху до мікрорайону “Намив” відбудеться з 14.00 до 16:00. Через карантинні обмеження стосовно кількості пасажирів, яка повинна відповідати кількості посадкових місць, пільги на безкоштовний проїзд у громадському транспорті на час робочого перевезення не діють. Пенсіонери за віком та інші пільговики оплачують повну вартість проїзду до 10:00 ранку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.