Неділя, 26 Травня, 2024

Миколаївців запрошують проїхатися у святковому трамваї

По всій Україні відбувається святкування нововведеного Президентом України свята – Дня єднання. КП «Миколаївелектротранс» вирішили підтримати ініціативу, випустивши на маршрут патріотичний трамвай. Про це повідомляється на сторінці підприємства у соцмережі Фейсбук. Більше на сайті mykolaiv-future.

Трамвай з бортовим номером 1114 курсуватиме кілька днів різними маршрутами. У День єдності миколаївці можуть зустріти декорований світлодіодними гірляндами трамвай на маршруті №3, який пролягає від ЧСЗ до 10 Військової. Упізнати трамвай можна буде здалеку: попереду він прикрашений гербом України, викладеним із гірлянд у національних кольорах. За інформацією з публікації, 16 числа трамвай курсуватиме до 19:34.

На підприємстві пропонують миколаївцям покататися на патріотичному трамваї, а також робити фото. А якщо викласти фото в мережу з хештегами #UAразом та #Миколаївелектротранс, то у авторів фото є можливість стати учасником розіграшу заохочувального призу, повідомляється в публікації. Про те, на яких маршрутах їздитиме патріотичний трамвай далі, повідомлять на сторінці підприємства додатково.

Нагадаємо, «Миколаївелектротранс» уже не перший рік пропонує миколаївцям святковий прикрашений транспорт. Серед інших ініціатив підприємства миколаївці вже знайомі зі «Святковим тролейбусом», декорованим святковим трамваєм у Новий рік, а також трамваєм для закоханих до Дня Святого Валентина.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.