Вівторок, 28 Травня, 2024

Сєнкевич заявив, що 2021 стане роком розвитку комфортних пасажирських перевезень у Миколаєві

Однією з головних проблем Миколаєва є громадський транспорт. Місцеві мешканці вже багато років страждають від свавілля перевізників, які регулярно влаштовують страйки, щоб підвищити вартість проїзду у маршрутках. При цьому якість перевезення далека не тільки від ідеальної, але і просто задовільної. Водії регулярно виходять на роботу у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, конфліктують з пасажирами, а за технічний стан деякі автомобілі треба просто відправити на металобрухт. У них на ходу відвалюються колеса, підлога прогнила, вікна тримаються на скотчі, а в дощ вода капає зі стелі на голову пасажирам, пише mykolaiv-future.com.ua.

Саме всі ці фактори змусили місуеву владу задуматися про розвиток комунального транспорту та збільшення кількості пересувного складу. Починаючи з 2015 року Миколаїв регулярно закупає нові або вживані та відреставровані трамваї, тролейбуси, комунальні автобуси, а зовсім скоро вже і електробуси. Їх виводять на головні міські маршрути, що викликають у миколаївців найбільше нарікань. 

Зараз Європейський банк реконструкції та розвитку проводить тендер на придбання для Миколаєва 40 нових тролейбусів та 20 електробусів (тролейбусів на автономному ходу). Його підсумки повинні були оголосити зараз, але через велику кількість пропозицій, оголошення переможця перенесли на 6 жовтня. 

Крім того, під час регулярного онлайн включення мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що роботи над прокладанням тролейбусної лінії у Корабельний район міста стартуют вже цього року та продовжаться наступного. За найближчі місяці повинні встановити електричні опори. Загалом 2021 рік повинен стати роком розвитку комфортних пасажирських перевезень у Миколаєві. 

“Департамент ЖКХ оголосив тендер на проведення тролейбусної лінії до Корабельного району. Сподіваюсь, що за таких темпів вже до кінця 2020 року ми можемо встановити стовпи освітлення, електричні опори та продовження проекту чекає вже у 2021 році. Вже зараз, маючи такі плани, можна сказати, що 2021 рік стане роком розвитку комфортних пасажирських перевезень”, – заявив міський голова. 

Нагадаємо, що цього року було завершено проект щодо продовження тролейбусної лінії у мікрорайоні “Намив”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.