Вівторок, 28 Травня, 2024

Нові миколаївські тролейбуси оснащені системою для контролю трафіку пасажирів

За повідомленням керівника «Миколаївелектротранс» Юрія Сметани, тролейбуси, які нещодавно з’явилися в Миколаєві, укомплектовані системою, яка дозволяє отримувати дані про трафік пасажирів. При цьому, фіксуються не тільки дані про те, яка кількість пасажирів скористалася послугами за одну зміну, а й кількість осіб, які перебували в транспорті одночасно. Пристрій для підрахунку кількості пасажирів встановлено в усіх десяти нових тролейбусах і розташований над дверима. Також, в салоні тролейбуса є три камери відеоспостереження. Все це, за словами Юрія Сметани, переваги максимальної комплектації закуплених тролейбусів, пише mykolaiv-future.com.ua.

На даний момент у Миколаєві на маршрутах працюють тільки 6 одиниць транспорту з 10 тролейбусів «Дніпро», інші 4 будуть випущені за маршрутами, орієнтовно, за тиждень, оскільки зараз водії проходять курс підготовки. Попередньо, графік отримання наступних тролейбусів (прим. всього їх закуплено 40) для міста – 1 тролейбус на тиждень.

Нагадаємо, 11 вересня, у центрі Миколаєва була проведена презентація першої партії нових тролейбусів, закуплених в рамках програми модернізації муніципального транспорту.

Джерело: svidok.info

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.