Вівторок, 21 Травня, 2024

У Миколаєві можуть змінити маршрути тролейбусів

У Миколаїв приїхали вже 27 із 40 тролейбусів, куплених у лізинг. Попередньо, постачання має бути здійснене до травня, однак фактичний графік постачання йде на випередження, стверджує керівник КП “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана. У зв’язку з цим у Миколаєві почали обговорювати питання щодо заміни частини маршруток новими тролейбусами. Докладніше на mykolaiv-future.

Актуальне питання громадського транспорту в Миколаєві було обговорено на апаратній нараді 31 січня, повідомляють “Ніквесті”.

Міський голова Олександр Сєнкевич доручив підготувати план змін до транспортних маршрутів нових тролейбусів. Таким чином, мер хоче збільшити кількість одиниць тролейбусів на маршрутах у Миколаєві та зменшити кількість на них маршрутних таксі. Мер вважає, що куплений транспорт має виправдовувати себе, а не їздити напівпорожнім. Поки що трамваї вигідніші місту, ніж тролейбуси. Це підтвердив і керівник “Миколаївелектротрансу”. На думку Сенкевича, така ситуація склалася у зв’язку з тим, що трамваї не стикаються із конкуренцією на маршрутах, тоді як тролейбуси конкурують на маршрутах з маршрутними таксі. Таким чином, приватні перевізники заробляють, а комунальний транспорт ходить напівпорожній.

Вносити зміни до маршрутів тролейбусів у Миколаєві будуть вже після отримання повної партії з 40 тролейбусів, або ж більшої частини техніки, повідомив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що проблема із громадським транспортом дуже актуальна для Миколаєва. Миколаївці постійно скаржаться як владі, так і в мережі на приватних маршрутників: на думку містян, вони не дотримуються графіку руху, не виводять необхідної мінімальної кількості одиниць транспорту на маршрути, а стан салонів багатьох маршрутних таксі не відповідає жодним нормам. У свою чергу, маршрутники нарікають на, за їхніми розрахунками, низьку вартість проїзду та карантинні обмеження, які суттєво знизили їхню виручку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.