Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві змінились умови проїзду в комунальних автобусах і електротранспорті

З 6 грудня нинішнього року у Миколаєві змінились умови проїзду в комунальних автобусах, а також в трамваях і тролейбусах. Зміни пов’язані з загальними змінами карантинних обмежень, що набули чинності цього понеділка, пише mykolaiv-future.com.ua.

Як повідомила прес-служба комунального підприємства “Миколаївпастранс”, нововведення стосуються перевезення пасажирів стоячи. Як відомо, в “червоній зоні” заборонено перевезення в громадському транспорті так званих стоячих пасажирів. Водій мав право брати брати людей лише за кількістю вільних сидячих місць. 

Як повідомили в “Миколаївпастрансі” тепер проїхатись “зеленим” автобусом можна і стоячи. Але існують певні норми. Водій може взяти сидячих пасажирів і заповнити 50 відсотків стоячих місць, передбачених технічною характеристикою автобуса. Нагадали і про носіння захисної маски. 

Нововведення для пасажирів оприлюднило і комунальне підприємство “Миколаївелектротранс”. Там також зазначити, що в трамваях і тролейбусах можна їздити стоячи, але  також заповнюються лише 50 відсотків стоячих місць. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.