Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві рахуватимуть кількість вантажівок, які проїжджають Інгульським та Варварівським мостами

У Миколаєві почнуть рахувати, скільки вантажівок проїздить за добу Інгульким та Варварівським мостами, пише mykolaiv-future.com.ua. Таке рішення ухвалили під час засідання комісії з питань житлово-комунального господарства міської ради, передає видання “Никвести”.

Займатися цим буде “Міський інформаційно-обчислювальний центр”. Його директор Євген Богаченко  має щомісячно надавати ці дані депутатам. Таким чином народні обранці бажають знати навантаження на мости. Відслідковувати вантажівки будуть з допомогою  відеокамер автоматичної фіксації автомобільних номерів. 

Проте, за словами Євгена Богаченка назвати точну кількість вантажівок, які проїхали мостами, неможливо. Причина – не всі автівки можна автоматично відслідкувати. Тому на точну інформацію депутати хай не чекають. 

Зазначимо, що саме велика кількість вантажівок, які часто перевантажені, призводить до руйнування мостів, збудованих понад 50 років тому. Питання руху фур миколаївськими мостами порушили ще з однієї причини. Цього вівторка на покритті Варварівського мосту на одному з деформаційних швів відірвався болт і виникла аварійна ситуація. Проте, все швидко полагодили і міст працює далі.

На жаль, подібні ситуації на обох мостах виникають не вперше. У 2020 році розвідна частина Інгульського мосту почала самовільно підніматись.  Варварівський та Інгульський мости  потребують капітального ремонту.  Проте, у Миколаєва немає необхідних коштів на такий ремонт. Тому Варварівський міст миколаївська влада вирішила передати на баланс “Укравтодору”. Тим більше, дорожнє покриття цього об’єкта вже й так на його балансі. Документи підготовлені і відправлені на розгляд профільних міністерств і відомств.  Зараз затримка лише за Міністерством фінансів. Там пакет документів досі не розглянули. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.