Четвер, 20 Червня, 2024

Проїзд в комунальних автобусах Миколаєва можна оплатити з допомогою QR-коду

Проїзд у так званих “зелених” автобусах Миколаєва тепер можна сплатити не лише готівкою, а й з допомогою QR-коду. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомило комунальне підприємство “Миколаївпастранс”, пише mykolaiv-future.com.ua.

Наліпки з QR-кодами можна побачити на вході в автобус біля місця водія. Як пояснили на підприємстві, QR-код можна зчитати з допомогою додатку Приват24. У коді міститься посилання на оплату проїзду. Потім обов’язково потрібно показати оплату водієві або контролеру іі спокійно їхати автобусом. У повідомленні зазначається, що електронний квиток діє протягом години. Також потрібно не забувати, щоб ваш смартфон був увімкнений протягом усієї поїздки. Це потрібно для того , щоб під час роботи на маршруті контролера, квиток йому швидко показати. 

До речі, Миколаїв вже має досвід використання електронних квитків у громадському транспорті. Вперше наліпки з QR-кодами для оплати проїзду з явились у миколаївських  трамваях і тролейбусах майже чотири роки тому. Жителі міста оцінили таку послугу, адже часто в гаманці може не бути дрібної готівки. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.