Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві оголошено конкурс соціальних проектів

У Департаменті праці та соцзахисту оголошений конкурс соціальних проектів, які будуть профінансовані з бюджету Миколаєва у наступному році. Таке повідомлення розміщено на сайті міської ради, пише mykolaiv-future.com.ua.

Повідомляється, що метою даного конкурсу є розвиток партнерських відносин з громадськими організаціями, а також залучення їх для вирішення соціальних питань шляхом реалізації запропонованих ними проектів і рішень.

Перелік пріоритетних напрямів такий:

  • Майстер-класи, тренінги, воркшопи, арт-терапії для дітей з інвалідністю та їх батьків, ветеранами війни і праці, переселенцями, які загинули або померли ветеранів війни, людьми, які опинилися в скрутних життєвих обставинах та ін .;
  • Театральні вистави, екскурсії, поїздки, святкові заходи, концерти та ін. для вищевказаних категорій населення;
  • Навчальні заходи і програми, фізична і соціальна реабілітація та ін. для вищевказаних категорій населення;
  • Вшанування осіб похилого віку (100+);
  • Заходи до пам’ятних та урочистих дат.

Приймаються заявки від громадських організацій, які офіційно зареєстровані як юридичні особи, здійснюють діяльність у Миколаєві та функціонують не менш ніж 6 місяців до моменту оголошення конкурсу. Діяльність громадської організації повинна мати соціальну спрямованість.

З повним переліком необхідних документів та процедурою подання проектів можна ознайомитися на сайті Миколаївської міськради. Проекти конкурсантів приймаються до 27 жовтня поточного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.