Четвер, 25 Липня, 2024

Миколаївський аеропорт відновив рейси “Миколаїв-Київ”: не завадила навіть заметіль

24 січня Миколаївський міжнародний аеропорт прийняв авіарейс з Києва. Цьому не завадили навіть складні погодні умови. Таким чином відновлено авіасполучення між нашим містом та столицею. Далі на mykolaiv-future.

Як повідомляє сайт Миколаївської міської ради, рейс тривав годину. Авіаперевізник –  компанія “Мотор Січ” здійснюватиме подібні рейси чотири рази на тиждень. Так з Миколаєва до столиці можна буде вилетіти у понеділок, середу, п’ятницю та неділю. А  повернутись можливо у той же день. Ще одна зручність для пасажирів цього рейсу. Літаки приземлятимуться в аеропорту “Київ”, що розташований в межах столиці. Тобто не потрібно витрачати час до переїзд з летовища до міста.  На цьому особливо наголошував голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім під час сьогоднішньої пресконференції в Миколаївському аеропорту.  

Видання “Бізнес – цензор” опублікувало вартість авіаквитків з Миколаєва до Києва. Так, найдешевший квиток в один бік коштує  1 350 гривень. У його вартість входить харчування, ручна поклажа, а також вантаж до 20 кілограмів. Але є умова – найдешевші квитки здати в касу не можна. Тож, якщо плани змінились і ви не можете летіти, то втрачаєте понад тисячу гривень. До речі, перший політ до Миколаєва в “Мотор Січ” планували ще тиждень тому. 

Відновлення авіарейсів до столиці має ще один позитивний бік. Як зазначив секретар міської ради Дмитро Фалько, працюючий аеропорт робить Миколаїв більш привабливим для інвесторів. 

У планах підприємства розширювати географію польотів. За словами директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Петра Кизима зараз розглядаються можливості запустити авіарейси до Львова та Харкова. 

Нагадаємо, що до компанії “Мотор  Січ” авіарейси “Миколаїв-Київ” виконувала турецька авіакомпанія Windrose. Проте, через збитковість рейсів, співпрацю з Миколаївським аеропортом було припинено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.