Субота, 25 Травня, 2024

Миколаїв може залишитись без нових комунальних автобусів: через скарги тендер можуть продовжити

Миколаїв може найближчим часом не отримати нові комунальні автобуси. Тендер, який має завершитись цього тижня, можуть продовжити. Сталося це через скарги деяких виробників, які подали заявки на торги. Далі на mykolaiv-future.

Про це стало відомо на засідання Миколаївського міськвиконкому. Таку неприємну новину членам міськвиконкому повідомив заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко. За його словами тендер, через постійні скарги його учасників  бажаючих брати в ньому участь можуть продовжити ще на два тижні. Процедура торгів такі зміни термінів дозволяє. 

“На жаль, такі фактори віддаляють нас від досягнення мети і вирішення проблем з пасажирськими перевезеннями”, -сказав Юрій Андрієнко.

Нагадаємо, що закупівля нових автобусів з низькою підлогою відбувається в рамках реалізації проєкту “міський громадський транспорт України” спільно з Європейським інвестиційним банком. Миколаїв став одним з його учасників. Миколаївська міська рада оголосила тендер на придбання 50-ти таких автобусів для комунального підприємства “Миколаївпастранс”. Однак, з першого разу провести торги не вдалось. У липні нинішнього року перший тендер відмінили. Тоді заявки подали лише два підприємства: Чернігівський та Мінський автомобільні заводи. Однак, продукція першого підприємства не відповідала технічним вимогам. А підприємство сусідньої держави потрапило під санкції   Європейського Союзу. 

28 вересня 2021 року оголосили новий тендер.  За словами директора КП “Миколаївпастранс” Олексія Ушакова цього разу суттєва доопрацювали технічну документацію. Зокрема, розширили тендерні умови. Зробили це для того, щоб у торгах мали змогу брати участь більше виробників з різних країн. 

Зокрема, всі автобуси повинні мати автоматичну коробку передач, мати низьку підлогу на всіх виходах. Збільшили довжину автобусу до десяти з половиною метрів. 

Наразі, “Миколаївпастранс” має 23 автобуси з низьким полом. Їх міська влада придбала у 2019 році. Автобуси обслуговують три найдовших маршрута в Миколаєві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.