Субота, 25 Травня, 2024

Як у Миколаєві просувається будівництво єдиного драйв-парку на півдні України

Після появи міської програми “Громадський бюджет”, яка передбачає реалізацію проектів, поданих звичайними миколаївцями, за рахунок грошей громади, у Миколаєві почали активно будувати різноманітні майданчики для катання на скейтах, самокатах, роликах та велосипедах. Тепер свій скейт-парк є у кожному районі міста. В Інгульському районі міста у 2020 році також стартувало будівництво “ALPIN PARK”. Ініціатори проекту стверджують, що це єдиний драйв-парк на півдні України. Далі на mykolaiv-future.

Хто автор проекту “ALPIN PARK” біля ПК “Молодіжний” та скільки коштує реалізація проекту

Ідея створення драйв-парку біля Палацу культури “Молодіжний”, який нині також знаходиться на реконструкції, належить голові громадської організації “МрійДій” Максиму Бревді. Цей проект громадського бюджету значився на конкурсі під №66 та класифікується як великий. Він отримав достатню кількість голосів городян та був відправлений на реалізацію. У квітні 2020 року було проведено тендер та визначено, хто виконуватиме будівельні роботи. На офіційному сайті PROZORRO зазначено, що переможцем конкурсу стала фірма “Житлопромбуд – 8”. Вартість робіт складає трохи більше 868 тисяч гривень. Зауважимо, що дана компанія виконує і роботи у самому ПК “Молодіжний”. 

Виконання проекту розпочали у серпні цього року. Початок будівельних робіт ознаменувався скандалом, адже на території, яку огородили парканом, знесли 38 здорових дерев. Це передбачено будівельним планом. Городян цей факт обурив, адже раніше питання реконструкції ПК “Молодіжний” затягнулось саме через необхідність знести більше сотні дерев для будівництва парковки, але активісти та депутати на це не пішли, тому проект “заморозили”. У цьому випадку виступати проти знесення зелених насаджень було вже пізно, адже їх вже перетворили на дрова. Нині всю територію будівництва, а це більше тисячі квадратних метрів, звільнено від зелених насаджень, проводяться будівельні роботи. 

Як проходить будівництво та коли проект буде здано в експлуатацію

Відповідно до результатів торгів, всі будівельні роботи мають завершити до 31 грудня 2020 року. По проекту спеціалісти “Житлопромбуд – 8” повинні сформувати профілі рельєфу, покрити доріжки для катання спеціальним асфальто-полімерним складом. На даний момент частину робіт вже виконано, але до завершення проекту ще далеко. На території з’явилися обриси майбутнього драйв-парку, рельєф вже проглядається. 

Зауважимо, що автори ідеї запевнили, що користуватись новим парком можуть любителі покататися на роликах, скейтах, велосипедах та всіх інших видів транспорту. Вік відвідувачів може бути від найменших, хто тільки навчився тримати рівновагу, і до справжніх професіоналів. Траса будується з урахуванням різних ступенів складнощі. Цей проект є доповненням масштабної ідеї з благоустрою території біля Палацу культури “Молодіжний”.  Раніше повідомлялось, що на реконструкцію ПК доведеться витратити майже 360 млн грн. Ці роботи також виконує фірма “Житлопромбуд – 8”.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.