Субота, 25 Травня, 2024

“Ми чекаємо субвенцію міста на підтримку аеропорту”: голова Миколаївської ОДА

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім вважає, що на фінансування аеропорту повинна надавати кошти і міська влада. Про це очільник області розповів під час свого річного публічного звіту. Далі на mykolaiv-future.

Віталій Кім зазначив, що обласна влада чекає на те, що Миколаївська міська  рада таки віднайде кошти на субвенцію, що піде на розвиток Миколаївського міжнародного аеропорту. Голова облдержадміністрації зазначив, що навіть, буде наполягати на виділенні необхідної суми. 

“Чекаємо, коли мер вийде з лікарняного, і ми чекаємо на субвенцію на підтримку аеропорту. Це дуже важливо. Буду наполягати. щоб ми це реалізували”, – зазначив Віталій Кім. 

Крім того, голова облдержадміністрації розповів про подальші плани роботи комунального підприємства “Миколаївський міжнародний аеропорт”. Зокрема, обласна влада бажає і надалі продовжувати співпрацю з турецькими авіалініями. А також повідомив, що рейс до нашої столиці таки буде. Нагадаємо, що вже кілька тижнів, як з Миколаївського аеропорту призупинені рейси до Києва. Орієнтовно їх планували поновити навесні. Тоді авіарейси здійснювала турецька компанія. 

За словами очільника області до столиці можна буде літати вже в січні майбутнього року. Принаймні такі плани має обласна влада і керівництво летовища. Новий рейс  з’єднає Миколаївський аеропорт  і  “Жуляни”. Слід зазначити, що змінився і перевізник. Авіарейси до Києва здійснюватиме авіакомпанія “Мотор Січ”. Як розповів Віталій Кім, цей рейс буде набагато зручнішим за попередній. Миколаївці літатимуть до Києва навпрямки, без посадок у Кривому Розі. Такі зміни на маршруті влітку нинішнього року обурили миколаївців, адже, люди з такими посадками втрачали дорогоцінний час. 

Тепер аби сам Миколаївський аеропорт був готовий прийняти на своїй смузі літаки. Нещодавно новий директор підприємства Петро Кизим розповів, що аеропорт немає потрібної техніки, щоб обслуговувати літаки і комплекс в цілому.  Техніка, прийняття на баланс якої проголосувала обласна рада ще у 2020 році, так на підприємство і не потрапила. Її частина вже опинилась в інших аеропортах України. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.