Субота, 25 Травня, 2024

«І так на зупинках зараз в час-пік «капець»: пільгового проїзду для пенсіонерів очікувати не варто

Обмеження в громадському транспорті залишаються: масковий режим, наповненість салону, відсутність пільг на проїзд для пенсіонерів у годину-пік (з 7 до 10 ранку). Сьогодні на сесії міськради одним із депутатів було ініційовано питання про зняття обмежень у транспорті, проте підтримки у виконкомі ця пропозиція не знайшла. Голос «за» віддали лише двоє. Про це повідомляється у сюжеті програми «Об’єктив сьогодні», пише mykolaiv-future.com.ua.

Видання «Преступности.НЕТ» повідомляє, що проект рішення було представлено В’ячеславом Карцевим, який повідомив, що під час накладання обмежень на пільговий проїзд, період їх дії не уточнювали,зазначивши, що обмеження діятимуть «на період карантину». Карцев вважає, що у зв’язку з обмеженнями, безліч пенсіонерів стикаються з труднощами, адже все одно продовжують користуватися транспортом у ранковий час, тільки платно, і звернувся з проханням внести зміни до рішення.

У свою чергу, віце-мер Юрій Андрієнко розповів, що рішення про відміну пільг на проїзд було прийнято на початку карантину, щоб уберегти літнє населення від захворювання. За його словами, зараз ця категорія миколаївців вже звикла до того, що пільг на проїзд у цей час немає, і без особливої ​​потреби просто не виїжджають під час робочого перевезення.

Свою думку з цього приводу висловила і Катерина Стоколяс, один із членів виконкому. Вона зазначила, що і зараз у годину-пік на зупинках «капець» відбувається, а це рішення лише посилить ситуацію, оскільки пенсіонери звикли відвідувати ринки рано вранці, близько 7. Вона зазначила, що ринок можна відвідати і після 10 ранку, як і запланувати візит до лікаря. На її думку, повернення пільг для пенсіонерів у транспорті збільшить довжину черг щонайменше вдвічі, а населення, що працює і справді має необхідність потрапити до транспорту, не зможе добиратися на роботу вчасно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.