Вівторок, 28 Травня, 2024

Двадцять нових тролейбусів готові вийти на вулиці Миколаєва

На вулиці Миколаєва незабаром вийдуть всі двадцять нових тролейбусів, які придбало місто. Як тривали роботи з їх підготовки КП “Миколаївелектротранс” показало на своїй сторінці в соцмережах. Далі на mykolaiv-future.

Керівник “Миколаївелектротрансу” Юрій Сметана розповв, що всі придбані тролейбуси вийдуть  на маршрут вже застрахованими. Ця процедура є обов’язковою. Крім цього попрацювали й над оформленням. Адже місцевою владою було ухвалено рішення, що весь громадський транспорт Миколаєва буде в єдиному кольорі і прикрашений єдиною символікою. Увесь новий транспорт синього кольору з рожевими смугами і з логотипом “Миколаїв – місто на хвилі”. 

Зазначимо, що часу підготувати тролейбуси до виходу на маршрут було не так багато. Останній, двадцятий, тролейбус прибув до Миколаєва 12 листопада нинішнього року. Загальна кількість придбаних тролейбусів – сорок. Усі вони повинні надійти на комунальне підприємство до кінця нинішнього року. 

Нагадаємо, що придбання сучасних українських тролейбусів “Дніпро”  стала можливою завдяки кредиту Європейського банку. Всі машини сучасні. Миколаївці вже мали змогу оцінити зручний салон і кондиціонери. Для водія зручною є система відеоспостереження. Крім цього такий тролейбус має функцію автономного ходу. Таким чином він може проїхати відстань до одного кілометра. 

Крім цих тролейбусів КП “Миколаївелектротранс” анонсує придбання ще двадцяти тролейбусів на автономному ходу. На відміну від попередніх вони можуть проїхати без електролінії до 20 кілометрів. Ці тролейбуси планується пустити у віддалені райони Миколаєва. Першим на черзі є Корабельний район. Тролейбусну лінію туди вже будують. Проте,  частину маршруту тролейбуси долатимуть з допомогою автономного ходу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.