Четвер, 25 Липня, 2024

До Миколаєва прибув Вифлеємський вогонь: його зустрічали пластуни

13 грудня до Миколаєва прибув Вифлеємський вогонь. Його зустрічали пластуни Миколаївського осередку “Національної скаутської організації України – Пласт”. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Таким чином миколаївські пластуни долучилися до акції, яка відбувається щороку – передача Вифлеємського вогню миру, повідомляє “Суспільне Миколаїв”. 

До столиці України Києва Вифлеємський вогонь з Австрії прибув 12 грудня нинішнього року. Там пластуни передали його представникам “Укрзалізниці”. Подібна передача за словами представника Миколаївського пласту Ганни Чмельової, подібна співпраця з “Укрзалізницею” вперше. 

“У 2021 році вперше Укрзалізниця долучилась до цієї ініціативи. Провідники у своїх вагонах везуть цей вогонь, вже в обласних центрах ми його перебираємо”, – розповіла Ганна Чмельова. 

Як і було заплановано, передача Вифлеємського вогню відбувалися рівно о 19.00.  Пластуни забрали його у провідників. Отримати вогонь миру могли всі бажаючі, які приїхали його зустрічати. Крім цього пластуни планують передати його до храмів, військових частин Миколаєва і до госпіталів. 

Нагадаємо, що минулого року Вифлеємський вогонь миру до Миколаєва потрапив не з столиці. Його привезли до нашого міста з сусіднього Херсону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.