Неділя, 26 Травня, 2024

“Чудес не буває”: Кім пояснив, чому аеропорт Миколаєва збитковий, і коли він почне приносити прибуток

Голова ОДА Віталій Кім пояснив, чому Миколаївський аеропорт зазнає збитків, незважаючи на те, що отримав нові рейси, партнерів і, загалом, працює. Він прокоментував, що ситуація, що склалася, – результат “накопичувального ефекту”. Подробиці цієї проблеми Віталій Кім обговорив із інтерв’юером у “Talk to” від 42motions. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Нещодавно новий в.о. директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” звернувся до облради із проханням профінансувати підприємство. За словами нового керівника, для повноцінної діяльності підприємства не вистачає 25 мільйонів гривень. Він пояснив, що якщо фінансування знайти не вдасться, аеропорт втратить рейси, оскільки нинішні партнери можуть відмовитися від співпраці через невідповідність технічним вимогам.

Віталій Кім повідомив, що одним із варіантів вирішення цієї проблеми є включення аеропорту Миколаєва до програми розвитку аеропортів. Голова ОДА розповів, що проблема збитковості підприємства не є новою, тому способи вийти на прибуток шукають уже давно, проведено не один десяток зустрічей. Він повідомив, що план з “порятунку” аеропорту вже є, до його реалізації готові приступити вже у березні наступного року, головне “дотягнути” аеропорт до березня. При реалізації плану влади, у перспективі за наступний рік, за словами Віталій Кіма, аеропорт має пройти точку беззбитковості та почати заробляти, аби перестати бути дотаційним підприємством. В інтерв’ю голова ОДА навіть порівняв аеропорт із бездонною ямою, говорячи про постійну необхідність фінансування підприємства. “Хоча, це стратегічний об’єкт, і він потрібен області”, – уточнює Віталій.

Аби провести аналогії, Віталій Кім згадав вислів, про те, що бізнес з нуля почати легко, а набагато складніше розпочати його з боргами у 2 мільйони. На його думку, аеропорт і справді зараз потребує підтримки та грошей для того, щоб досягти того рівня, коли він зможе самоокупатися і заробляти гроші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.