Субота, 25 Травня, 2024

Через Миколаїв ходитиме сучасний дизель-потяг: назвали дату

Через Миколаїв у 2022 році розпочне ходити сучасний дизель-потяг. Інформацію про нововведення розмістив Центр транспортних стратегій. Сайт посилається на Міністерство інфраструктури України. Далі на mykolaiv-future.

Пасажирські перевезення буде здійснювати тривагонний поїзд виробництва Крюківського вагонобудівельного заводу. Це сучасна розробка підприємства. 

Новий маршрут з’єднає шість станцій. Кінцевими стануть Долинська і Миколаїв. Маршрут пройде саме тими станціями, де ще немає електрифікації залізничної гілки. Тому дизельні потяги досі залишаються актуальними.З датою також визначились. Маршрут запрацює в першому кварталі 2022 року. 

“У першому кварталі наступного року плануємо запустити на маршрут Долинська – Кривий Ріг – Апостолове – Херсон – Вадим – Миколаїв новий дизель-потяг Крюківського вагонобудівельного заводу”, – повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. 

В Міністерстві вже  прорахували доцільність і економічний зиск маршруту. Він повинен себе окупити, адже очікується, що пасажиропотік за рік тут становитиме майже 95 тисяч осіб. Зазначимо, досвід роботи таких дизель-поїздів в Україні вже є. Такі вагони курсують між Одесою та Ізмаїлом. 

До речі, це не перше нововведення від “Укрзалізниці” на Миколаївщині. З листопада нинішнього року через Миколаїв почав ходити сучасний потяг “Київ-Херсон”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.