Понеділок, 15 Квітня, 2024

Зливний колектор на “Дормашині” реконструюють: мер Миколаєва пообіцяв, що це станеться у 2022 році

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич пообіцяв, що миколаївці больше не “плаватимуть” в районі колишнього заводу “Дормашина” на Малій Морській.  Зливний колектор відремонтують у нинішньому році. Більше на mykolaiv-future.com.ua.

Про це очільник міста повідомив під час традиційного прямого ефіру в соціальних мережах. 

Питання про колектор меру поставили миколаївці в коментарях під час ефіру. Тож у відповідь міський голова пообіцяв, що в 2022 році цю проблему буде вирішено раз і назавжди. Тим більше, що проєкт реконструкції вже замовлений. 

Зазначимо, що проблема затоплення частини вулиці Мала Морська під час дощів у Миколаєві існує з моменту заснування міста. Це найнижче місце в нашому місті, тому його постійно затоплює. З самого початку заснування Миколаєва там збудували стічну канаву. З часом там збудували зливний колектор. Але проблему це остаточно не вирішило. Час від часу колектор забивається і “Дормашина” “плаває” під час злив. 

Минулого року до засмічення колектора листям додалось будівельне сміття. Будівельники чергового супермаркету просто висипали у колектор залишки пінопласту, упаковку від будматеріалів тощо. Крім цього капітально колектор не ремонтувався. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.