П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Бренд по-миколаївськи: медовий пряник може стати одним із символів Миколаївщини

Нова туристична візитівка може з’явитись у Миколаївщини. Медовий пряник із таврійським розписом поповнить брендову продукцію області. Больше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Смачний символ обирали за допомогою конкурсу “Смак Таврійки”. Такою інформацією поділилася методист Центру навчання та освіти дорослих Руслана Сікаленко із кореспондентами “Суспільне. Миколаїв”.

Руслана Сікаленко повідомила, що виготовлення пряників із розписом – лише одна з небагатьох ідей, натхненних майстер-класом Любові Паранюк, який відбувся якийсь час тому в обласному Центрі народної творчості.

Фото “Никвести”

На думку Руслани, саме медовий пряник, видавлений за допомогою пряничної дерев’яної дошки, гідний стати солодким символом області, оскільки це повернення до давніх традицій. Тим більше, що такий кондитерський виріб як пряник зручно відправляти, брати в дорогу та відвозити до інших регіонів. Пряник можна довго зберігати: деякі рецепти дозволяють йому зберігати свіжість до року, не черствіти і не втрачати смакових якостей, що робить його унікальним за своїми властивостями сувеніром. А таврійський розпис додасть йому “родзинки”.

Конкурс “Смак Таврійки” проходив у декілька етапів. На першому, претендентів на перемогу обрали за допомогою голосування у мережі. А далі відповідальність за вибір переможців лягла на плечі суддівського журі у складі громадських діячів, представників міської та обласної влади, а також діячів культури, підприємців та ін.

Руслана Сікаленко поділилася, що рецепти пряників дивували. Вона відзначила кондитерські вироби з чорносливом у цукровому сиропі, з додаванням вина та кориці, а також пряник із курагою, чорносливом, горішками та родзинками.

Пряничні форми для майбутньої брендової продукції області вже виготовлено, зараз розробляється дизайн коробки. Готову продукцію обіцяють презентувати до Нового року. Зазначається, що на стадії обговорення ще багато проектів, в яких може бути задіяний таврійський розпис.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.