Понеділок, 15 Квітня, 2024

У Миколаєві готують до відкриття Центр допомоги для жінок, які постраждали від насильства

Вже незабаром у Миколаєві відкриється заклад, покликаний стати тимчасовим притулком для жінок, які стали жертвами соціально-побутового насильства. Про це повідомляють у відділі інформаційного забезпечення департаменту міського голови. Далі на mykolaiv-future.

До центру можуть звернутися жінки, які постраждали від сімейно-побутового насильства вдома, де їм нададуть притулок до 3 місяців, у тому числі з дітьми. Протягом цього часу працівники центру сприятимуть у пошуку роботи, відновленні документів, проведуть заняття з психологічної та медичної реабілітації, допоможуть захиститися в суді. У центрі є все потрібне для комфортного перебування.

Декілька днів тому візит до центру здійснив Олександр Сєнкевич. Про це повідомили на офіційній сторінці Миколаївського міського голови у Фейсбуці. Він уточнив, що адресу Центру тримають у секреті. Це допоможе убезпечити перебування всіх, хто попросив допомоги. Звернутися з проханням про допомогу чи з консультацією у складних життєвих обставинах можна за адресою Миколаївського міського центру соціальних служб, що розташоване по вул. Потьомкінської 95-А або за номером телефону довіри: 068-401-95-17 (включаючи месенджери Viber, Telegram). Міський голова зазначив, що реалізувати ідею вдалося за сприяння Фонду Народонаселення ООН в Україні та Мінсоцполітики.

Мер Сєнкевич розповів і про інший подібний проєкт, який уже функціонує у місті. «Барнахус» — це центр захисту та підтримки дітей, які стали свідками або самі постраждали від насильства. Дитячий центр, розташований у другому крилі приміщення, було відкрито у грудні 2021 року, і він вже працює з дітьми та підлітками. Адреса установи також не розголошується задля безпеки.

Мер зазначив, що Миколаїв успішно реалізував обидва проєкти та готовий ділитися досвідом з іншими містами України. Представники інших міст відвідають Миколаїв та ознайомляться з результатами роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.