Вівторок, 28 Травня, 2024

Аеропорт отримає кошти від Миколаєва: зняли з проєктів утеплення будинків і закладів освіти

Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім дотримав свого слова, що отримає від міської влади кошти на утримання летовища. На сесії депутати міської ради  погодили виділити на це обласне комунальне підприємство 14 з половиною мільйонів гривень. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Нагадаємо, що під час свого річного публічного звіту очільник області пообіцяв, що все одно отримає кошти з міського бюджету на потреби обласного комунального підприємства “Миколаївський міжнародний аеропорт”, чим здивував представників міської влади. 

Вирішити це питання Віталій Кім, який є й депутатом міської ради, намагався на засіданні чергової сесії і виніс це питання на обговорення. Щоб його обов’язково розглянули, оформив як поправку до міського бюджету на наступний рік. На думку губернатора місто в змозі виділити 14 з половиною мільйонів гривень. 

Віталій Кім навіть запропонував варіанти звідки можна забрати кошти на аеропорт. Поступитись витратами може Департамент енергоефективності  і теплозбереження. 12,7 мільйонів можна забрати з фінансування заходів, спрямованих на утеплення житлових будинків. Ще 1,8 мільйона гривень можна забрати з реконструкції і термомодернізації закладів освіти. 

Віталій Кім попросив депутатів підтримати цю правку, щоб аеропорт зберіг можливість співпрацювати з відомими компаніями – авіаперевізниками. 

“Це дозволить  виконати зобов’язання нашої області і міста  щодо перевізників і залишити перевізників  Turkish Airlines і увійти в програму розвитку аеропортів. Там планується сума майже 200 мільйонів”, – розповів Віталій Кім. 

Зазначимо, що кошти на розвиток “Миколаївського міжнародного аеропорту” шукають, як голова Миколаївської облдержадміністрації , так і голова обласної ради Ганна Замазєєва. Вона звернулась до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням знайти в державному бюджеті на Миколаївський аеропорт  1,2 мільярда гривень. А от директор цього підприємства Петро Кизим вже попросив з обласного бюджету 25 мільйонів гривень на вирішення окремих проблем.Також підприємство збирається брати кредит під заставу майна. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.