Вівторок, 21 Травня, 2024

Миколаївцям пропонують поринути в атмосферу старого міста за допомогою нових технологій

У всіх миколаївців, що мають смартфони, з’явилася можливість познайомитися з панорамами старого міста. Декілька днів тому, на Бульварі адмірала Макарова був відкритий перший з багатьох у майбутньому інфо-стенд з використанням 3D технологій. Всі, хто має смартфон, зможуть побачити який вид мало те чи інше місце багато років тому, використовуючи QR-код. Далі на mykolaiv-future.

Для того, аби скористатися технологією, потрібно виконати декілька кроків:

  1. Скачати на телефон додаток «AR-Миколаїв». Воно доступне як для смартфонів на базі системи Android, так і iOS.
  2. Надати додаткові усі необхідні доступи до додатків телефону та дати дозволи.
  3. Знайти локацію з інфо-стендом у Миколаєві (скоро їх стане значно більше).
  4. Зайти у додаток та відсканувати QR на стенді за його допомогою.
  5. Готово! Можете вивчати види старого міста.

Додаток розроблено на основі технологій доповненої реальності (Augmented Reality), принцип його дії у проектуванні цифрової реальності поза екраном пристроїв та об’єднанні віртуального з реальним.

Розробники «AR-Миколаїв» попереджають, аби користувачі були максимально обачними та обережними під час користування додатком, адже, наприклад, першим у Миколаєві стенд на Бульварі адмірала Макарова розташований неподалік від проїзної частини.

 Що можна побачити на першому 3D стенді?

Перший інфо-стенд відправить жителів Миколаєва та гостей міста у 1912 рік та познайомить із залізничним мостом, що розташовувався над двома Інгульськими спусками. Залізничний міст слугував для транспортування важкого обладнання до суднобудівного заводу, що і можна спостерігати на візуалізації у смартфоні. Додаток дає можливість зробити селфі на фоні історичного об’єкту.

Проект реалізований завдяки та за кошти бізнес-платформи «МрійДій» за підтримки Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управління молоді та спорту Миколаївської ОДА, ГО «Міфарт» та ГО «Південна ініціатива» та багатьох інших, у рамках програми «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу». Раніше, у Миколаєві, у рамках цієї ж програми також був реалізований інший проект: підсвічування тротуарів поблизу пішохідних переходів під назвою «Безпека під ногами». Підсвітка дублює колір сигналу світлофора для пішоходів і знаходиться на перетині пр-та Центрального та вул. Садової.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.