Неділя, 26 Травня, 2024

Міністерство освіти передає спорткомплекс у парку “Перемога” Миколаєву

Багатостраждальне спортивне містечко у одному з найбільших, але при цьому ще й найзанедбаніших, парків Миколаєві “Перемога” нарешті передадуть у комунальну власність міста. Останні декілька років миколаївська влада намагалась вирішити питання на користь міста, але все було безрезультатно, розповідає “mykolaiv-future.com.“.

Чому у Міністерстві освіти затягували процес передачі спортивного комплексу

Роз’яснити ситуацію в чому була затримка вдалося лише наприкінці 2019 року, коли миколаївський народний депутат від партії “Слуга народу” Ірина Аллахвердієва подала інформаційний запит до Міністерства освіти і науки України. Очільниця міністерства Ганна Новосад підтвердила, що протягом 2019 року міський голова Олександр Сєнкевич декілька разів звертався з відповідною пропозицією стосовно об’єкту незавершеного будівництва за адресою проспект Героїв України, 4, але зробити цього було неможливо. 

Об’єкт перебував на балансі Комітету з фізичного виховання та спорту та протягом довгого проміжку часу проводив реєстрацію речових прав. Новосад поскаржилась на проблеми з фінансуванням, що значно затягують цей процес. Вона пообіцяла, що Міністерство освіти найближчим часом розгляне питання про передачу спорткомплексу у власність міста. З того моменту минуло вже 10 місяців і нарешті ситуація зрушила з мертвої точки. 

Процес передачі спортивного містечка у власність міста та переваги для городян  

Радісну новину, що нарешті Міністерство освіти погодилося передати спортивне містечко у власність міста, вчора під час регулярного онлайн включення повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. Це рішення повинно ще пройти процес погодження у Міністерстві економіки, а також через Кабінет Міністрів, розповідає “mykolaiv-future.com.ua“.

“Міністерство освіти України погодило передачу спорткомплекса в парку “Перемога” Миколаївському міській раді. Що це означає? Чи означає, що залишилося зовсім небагато: погодження Міністерства економіки, яке підготує документи на передачу на Кабмін і ми з вами отримаємо ось той стадіон і весь спортивний містечко на території парку “Перемога” в міську власність”, – повідомив міський голова. 

Раніше Олександр Сєнкевич пояснював, що зараз вся ця територія є занедбаною, адже місто не має права за нею доглядати, а університет імені Сухомлинського, який є балансоутримувачем, не має коштів навіть на прибирання. Саме тому алея спортивної слави, де знаходяться таблички гордості миколаївських олімпійських чемпіонів  Ольги Харлан, Іллі Кваші, Юрія Нікітіна, зараз більше нагадує смітник. Дитячий та спортивний майданчик поряд також занедбані. Після передачі у комунальну власність, миколаївські комунальники зможуть підтримувати на території чистоту та порядок. 

“Що нам це дає? Величезний плюс те, що ми можемо елементарно косити там траву, прибирати, підрізати дерева, приводити в порядок територію, доглядати за нею, охороняти її”, – повідомив міський голова.

Також Олександр Сєнкевич пообіцяв навести порядок і на території скейт-парку, який також перебуває у жахливому стані. На це очільнику міста в соціальній мережі Інстаграм скаржаться діти. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.