Вівторок, 28 Травня, 2024

1,4 мільйонів гривень на техогляд Інгульського мосту

Тиждень тому Департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради був оголошений тендер задля пошуків підрядника, який виконає комплексний технічний огляд мосту через ріку Інгул. Далі на mykolaiv-future.

Попередня гранична вартість робіт, як свідчать дані у Прозорро – 1,4 млн. грн. Згідно з даними системи, пропозиції від підрядників будуть прийматися до 1 вересня, а на виконання робіт з комплексного огляду мосту підряднику дадуть 8 місяців: термін – 30.04.2022.

У списку завдань з комплексного огляду затребувані роботи, пов’язані не тільки з мостом, а й з прилеглою територією та підземний переходом. Підрядник зобов’язаний провести обстеження прогонової будови, підходів до мосту та підземного переходу, провести інструментальний огляд прогонових будов та підводних елементів опор, інструментальну зйомку, фіксацію виявлених дефектів, визначити марку бетону, стан дорожнього покриття та тротуарів, провести обстеження стану механізмів мосту та спецприміщень, а також багато інших видів робіт. У кошторис також включено вартість випробувань мосту. За результатами перевірки, підрядник має скласти детальний звіт про виявлені дефекти, надати технічний звіт та скласти перелік рекомендацій для подальшої безпечної експлуатації Інгульського мосту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.