Вівторок, 28 Травня, 2024

З аеропорту Миколаєва курсуватиме рейс до Стамбула

Миколаїв-Стамбул-Миколаїв – новий напрямок став доступний зі вчорашнього дня у аеропорту Миколаєва. Про це у пості на своїй сторінці ФБ написав глава Миколаївської ОДА Віталій Кім. Далі на mykolaiv-future.

Новий рейс відкритий спільно з авіакомпанією Turkish Airlines, пасажири зможуть придбати квитки та вилетіти 5 разів на тиждень. Чиновник відзначає, що для цього була проведена велика робота. На його думку, цей рейс може виступити каталізатором для сфери туризму в нашій області.

Напередодні була проведена робоча зустріч з турецькою стороною, на якій обговорювалися подальші плани співпраці: попередньо, обговорювалося створення туристичної карти у Стамбулі і Миколаївській області з ухилом на індустріальний та екотуризм.

Глава ОДА також висловив надію, що туроператор налаштований на довгострокову співпрацю з нашим аеропортом, а світ стане ближче для кожного жителя Миколаївщини.

Раніше стало відомо, що Миколаїв відтепер обслуговує рейси перевізника Bee Airlines у зв’язку із початком реконструкції злітно-посадкової смуги в аеропорту Херсона.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.