Треба відзначити, що пошук роботи процес досить складний і займає багато часу і сил від здобувача. Крім цього він може впливати на наше з вами емоційний стан, ми можемо, переживати, турбуватися, коли щось йде не так. Але не варто забувати про те, що це тільки пошуки, а значить, щось краще нас завжди чекає попереду.
Багато хто вважає, що Миколаїв – невелике місто і роботу тут знайти в рази важче, ніж в інших місцях, наприклад в столиці нашої батьківщини. Однак це не так. З розвитком загальної павутини такий процес став набагато простіше і легше.
Що потрібно для цього
Для пошуку своєї ідеальної роботи вам знадобляться такі речі, як: інтернет, телефон, комп’ютер і правильно складене портфоліо або резюме.
Інструкція
- По-перше, вам необхідно правильно і грамотно скласти своє портфоліо. У ньому ви вказуєте місця навчання і роботи, володіння певними навичками та вміннями, визначаєте досвід роботи, який у вас є.
- По-друге, вам необхідно повністю розкрити свою професійну особистість, вказавши тут всі ваші професійні якості. Роботодавець повинен прочитати портфоліо, а потім у нього складеться враження про вас. Рекомендується прикладати два кольорових фото.
- Наступне, що ви зробите, це створите оголошення з чітким зазначенням професії, якій володієте і вакансією, на яку претендуєте. Обов’язково вкажіть бажану заробітну плату. Приклад готового оголошення: Шукаю роботу в Миколаєві, посада: інженер. Стать: чоловіча. Вік: 28 років. Освіта: вища спеціальна. Досвід роботи в даній сфері: 6 років. Тип роботи: постійна. Зарплата: 12 000 грн.
- Наступний етап – найпростіший. Тепер вам необхідно знайти найпопулярніші портали в місті для пошуку роботи і розмістити там своє оголошення, портфоліо і резюме. Приклади сайтів для пошуку роботи: «Робота в Миколаєві», «Вакансії в Миколаєві», «Робота і вакансії в Миколаєві».
- Самому зробити крок назустріч майбутньому роботодавцю. Це означає, що вам самим треба виписати всі питання, що цікавлять компанії в м.Миколаєві і розіслати їм свої портфоліо. Може бути, у вас так вийде швидше.
- Коли роботодавець відгукнеться на ваш запит, обов’язково йому дайте резюме і домовтеся щодо співбесіди. У призначений час прийдіть на співбесіду і намагайтеся не спізнюватися. Під час інтерв’ю поводьтеся гідно, спокійно і професійно. Перед співбесідою краще повторити правила інтерв’ю у роботодавця.
Невелика порада:
Перед тим, як зберетеся шукати роботу, розповсюдьте цю інформацію серед своїх друзів і знайомих. А також намагайтеся заводити знайомства саме в тій сфері, в якій бажаєте працювати. І тоді у вас точно все вийде.