Вівторок, 28 Травня, 2024

Від 0 до 101 року: в Миколаєві хочуть створити сучасну зону відпочинку майже за 9 млн грн

У Миколаєві катастрофічно не вистачає місць відпочинку для дітей і дорослих. Якщо в Центральному та Заводському районах в цьому році почали реалізовувати кілька масштабних проектів, то в Інгульському місцеві жителі можуть сподіватися тільки на роботу активістів і громадських діячів, які намагаються привести його в порядок. На даний момент завдяки програмі громадського бюджету в сквері “Херсонське шосе”, який роками перетворювався на звалище і використовувався для випасання кіз, вже побудували скейт-парк. Тепер тут завжди багато сімей і підлітків, які освоюють нові трюки. Все це стало можливо завдяки старанням місцевих жителів Євгена Королькова, Дениса Сісіна та інших активістів, розповідає “mykolaiv-future.com.ua“.

Громадські діячі разом з Адміністрацією Інгульського району продовжують свою роботу і вже створили проект, щоб перетворити черговий пустир і дитячий майданчик, що давно пора замінити, на сучасне місце відпочинку для людей всіх вікових категорій. Йдеться про ділянку землі між будинками за адресою Херсонське шосе 30, 32, 38.

Що передбачає проект і скільки коштує його реалізація

Один з ініціаторів ідеї створення нової багатофункціональної зони відпочинку Євген Корольков повідомив, що на розробку проекту було витрачено близько трьох місяців. У процесі також брали участь проектант Дарина Григоренко та архітектор Михайло Григоренко. Фахівці намагалися врахувати всі особливості місцевості і зробити новий простір максимально багатофункціональним і універсальним.

Журналістам нашого видання вдалося поспілкуватися з Євгеном Корольковим, який повідомив, що проект вже абсолютно готовий, залишається тільки питання фінансування. Реалізація даного задуму обійдеться майже в 9 млн грн.

“Є вже готовий проект, який пройшов експертизу. (Орієнтовна вартість, – ред) приблизно 8,7 млн ​​грн”, – повідомив Корольков.

Варто зауважити, що даний проект був замовлений Адміністрацією Інгульського району. Він уже пройшов експертизу і знаходиться на етапі передачі Департаменту житлово-комунального господарства. Далі, якщо він отримує необхідне фінансування, буде оголошено тендер на виконання робіт.

Завдяки реалізації даного проекту мешканці мікрорайону на Херсонському шосе нарешті отримають сучасне місце відпочинку і розваг. Всю територію дуже грамотно розділили на зони, щоб діти, підлітки, молодь і дорослі фактично мали свою територію, але при цьому перебували поруч.

Коли планується реалізація масштабного проекту

У розмові з журналістом Євген Корольков повідомив, що на даному етапі проект підтримують і в Адміністрації Інгульського району, і в Департаменті ЖКГ, а також мер міста Олександр Сєнкевич. Ініціатори та місцеві жителі дуже сподіваються, що процес не буде відкладений в далекий  ящик і вже в наступному році почнуться будівельні роботи. Але з огляду на те, що “на носі” місцеві вибори і все може зміниться, люди активно збирають підписи, щоб мати вагомий аргумент в майбутньому.

“На даному етапі є домовленість і з ЖКГ, і з міським головою Сєнкевичем про те, що у них є бажання реалізувати цей проект. Але невідомо, що нас чекає в наступному році, тому я прошу зараз збирати підписи для того, щоб у нас потім при незрозумілих якихось ситуаціях був вагомий аргумент: підписи, думки жителів місцевих. А я вважаю, що це вагомий аргумент”, – повідомив Євген Корольков.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.