Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві з’явиться віртуальна карта з точками продажу алкоголю

У мерії Миколаєва запропонували створити карту, на якій би відображалися всі точки нелегальної торгівлі алкоголем. Таку пропозицію було висунуто на засіданні комісії по боротьбі з нелегальною торгівлею алкоголем 7 вересня, пише mykolaiv-future.com.ua.

За задумом, кожен містянин зможе повідомити про нелегальну рюмочну, залишивши позначку на такій карті. Далі, об’єкти, що нанесені на карту, повинні відвідати представники влади у супроводі співробітників поліції з метою ліквідації. Заступник мера Юрій Степанець закликав підключитися до цієї ініціативи всіх і не бути байдужими до цієї проблеми Миколаєва. Зі свого боку, він обіцяв в найкоротші терміни створити та узгодити графік рейдів нелегальними точками з керівництвом поліції, сформувати групи, а також залучити добровольців з громадських організацій.

Найближчим часом на сесії міськради також буде піднято питання про заборону торгівлі алкоголем в місті після 22:00. Ця проблема вже піднімалася в Миколаєві більше 10 років тому, проте, тоді чиновники не винесли рішення про заборону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.