Четвер, 25 Липня, 2024

Зміни правил продажу алкоголю у Миколаєві

Із самого початку військових дій на території Миколаївської області було запроваджено “сухий закон”. Продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв було заборонено на всій території області. Місяць тому місцева влада дозволила здійснювати продаж слабоалкогольних напоїв у вихідні дні, а саме пиво, слабоалкогольні напої, вино, шампанське. А за кілька тижнів дозвіл почав діяти протягом усього тижня. Була заборона на продаж горілки, коньяку, лікерів, віскі тощо, пише mykolaiv-future.com.ua.

6 липня начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім оголосив про зняття всіх заборон на продаж алкогольних напоїв. Тепер напої, включаючи горілку та коньяк, можна придбати у будь-якому магазині у будь-який час доби, за винятком комендантської години. Винятком залишаються військові та служителі територіальної оборони. Їм і надалі заборонено продаж будь-яких алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Міська влада пообіцяла проконтролювати цей процес. І кожен магазин, який спіймають на продажу алкоголю військовим, буде нести адміністративну відповідальність.

Впровадження заборони на продаж алкогольної продукції було логічним та необхідним. Але це призвело до низки інших проблем. Насамперед фінансових, як для підприємств, так і для скарбниці. Через неможливість збувати свій товар заводи, які займаються виробництвом алкоголю, зупинили свою роботу. Люди залишилися без доходів, а разом з ними і фабрики, що займаються випуском супутніх товарів та тари для напоїв. Цілий ланцюжок пов’язаних між собою підприємств і фермерів залишилися “на узбіччі” галузі. Також постраждала скарбниця області. Податки від продажу алкоголю не поповнювали бюджет міста, чим поставило бюджет у скрутне фінансове становище. Гроші, отримані від продажу підакцизних товарів, місто могло б пустити на важливі речі. Наприклад, оборону міста, гуманітарну допомогу переселенця або миколаївців.

Джерело: https://news.pn/ru/public/274783

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.