Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві вже почав розвалюватись новенький драйв-парк біля ПК “Молодіжний”

Зовсім нещодавно у Миколаєві з’явилося ще одне прекрасне місце для відпочинку та спортивного розвитку дітлахів різного віку. Біля Палацу культури “Молодіжний” в Інгульському районі міста відкрили перший на півдні України драйв-парк “Alpin Park”. Тепер тут щодня катається на самокатах, велосипедах та роликах десятки дітей, повідомляє mykolaiv-future.

Драйв-парк було побудовано за гроші “Громадського бюджету”

Створення нового майданчику біля ПК “Молодіжний” – це ідея голови громадської організації “МрійДій” Максима Бревди та Юлії Захарової. Минулого року цей проект було подано на конкурс “Громадський бюджет”. Городянам так сподобалася ця ідея, що вони підтримали “Alpin Park” своїми голосами. Проект №66 проходив за форматом “великий”  та коштував бюджету міста трохи більше 868 тисяч гривень. 

За реалізацію проекту взялися у квітні цього року. Відповідно до процедур, закупівлю послуг з будівництва проводили через систему “Prozorro”. Найвигіднішу пропозицію надала фірма “Житлопромбуд – 8”. Варто зауважити, що саме ця будівельна компанія проводить роботи з масштабної реконструкції і самого Палацу культури “Молодіжний”.

Будівельні роботи стартували у серпні, тоді територію огородили високим парканом та розчистили від всіх зелених насаджень. Цей факт викликав справжній скандал, адже робітники знесли близько сорока здорових дерев. Протестувати було марно, адже дерева вже було не повернути, тож роботи продовжились. 

У дуже стислі терміни проект було реалізовано, а майданчик почали використовувати за призначенням. Щодня тут юрбляться десятки дітей з велосипедами, самокатами та роликами. Завдяки тому, що траса має декілька рівнів складності, її можуть без проблем проходити і малюки, і підлітки. 

Щойно збудований драйв-парк почав розвалюватися

Драйв-парк перебуває у активному використанні менше місяця та користується величезною популярністю серед відвідувачів. Проте миколаївці вже фіксують, що штучний газон, який було укладено між доріжками, не витримує такого натиску. По периметру відриваються величезні шматки покриття, про це до міського Contact Center повідомив Denis Lazryan. 

“Обшивка по периметру розходиться, прошу закріпити, інакше піде городами”, – повідомив  Denis Lazryan та відзначив, що цей проект дійсно те, що потрібно для підростаючого покоління. 

Городяни зауважують, що ідея створення такого простору дуже цікава, а от якість будівельних робіт залишає бажати кращого. Проте, Юлія Захарова зауважила, що “Alpin Park” – це унікальний проект і на нього було дуже важко знайти підрядників, які б погодились укладати штучний газон на схилах, а не на рівній поверхні. Вона пообіцяла, що ПК “Молодіжний” слідкуватиме за цілісністю драйв-парку та найближчим часом спеціалісти закріплять всі частини газону, які було відірвано. 

Також батьки зауважили, що непогано було б зробити поруч з майданчиком декілька лавочок, на яких можуть перепочити діти або зачекати на юних екстремалів дорослі. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.