Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаєві почалося голосування за проекти, які беруть участь в конкурсі «Громадський бюджет»

У Миколаєві стартувало голосування за пропозиції в рамках конкурсу «Громадський бюджет». Всі жителі міста, які відвідають web-сайт Миколаївської міськради, мають можливість підтримати один глобальний проект, що сподобався, один – соціального спрямування та один – малий проект зі 125, які були представлені цього року. Також підтримати пропозицію можна, проголосувавши в Миколаївській міській раді або адміністраціях Корабельного або Інгульського районів, пише mykolaiv-future.com.ua.

Для фінансування проектів, що здобудуть перемогу у голосуванні, з міського бюджету на 2022 рік планують виділити близько 21 мільйона грн., з яких більше половини – аіде на великі, близько 2 мільйонів – на реалізацію соціальних, решта 6 – підуть на фінансування малих проектів.

Голова Департаменту економічного розвитку, Тетяна Шуліченко, повідомила, що цього року громадяни проявили велику активність, ніж зазвичай, тому що на розгляд надійшло 166 проектів: це більше, ніж в минулі роки. У фінальний етап пройшли 125. За напрямками проектів – превалює тематика благоустрою спортмайданчиків, дитячих ігрових майданчиків і проведення фестивалів. Також представлені інформаційно-просвітницькі проекти, інтерактивні та VR-продукти. Детальніше з усіма проектами можна ознайомитися на сайті міськради. Тетяна також відзначила, що авторство більшості проектів в цього року належить жінкам і зазначила, що запропонувати свій проект може будь-який миколаївець, який досяг 14-річного віку і має паспорт-книжку або ID-карту.

Підтримати проект можна до 21 вересня включно

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.