Неділя, 16 Червня, 2024

Тур в Єгипет: коротко про основне

Єгипет можна сміливо віднести до найбільш затребуваних, популярних напрямків. Тисячі туристів обирають це місце через гармонійне поєднання ціни та якості сервісу. Чимала кількість людей розраховують на гарячі путівки. В будь-якому разі замовити тур в Єгипет для жителів Миколаєва – не проблема.

Переваги відпочинку в Єгипті

Можна виділити ключові переваги, які привертають увагу щороку до 7 мільйонів туристів.

  1. Універсальний варіант. В Єгипті можна знайти не тільки пляжі, пустелі, коралові рифи, але й мегаполіси, музеї. Варіантів дійсно багато, це відпочинок на будь-який смак. Не важливо, до якої категорії відпочиваючих ви себе відносите: до активних, котрі бажають поглянути на історію, активно провести курорт, або ж до тих, хто хоче просто насолоджуватися відпочинком, лежачи на пляжі та куштуючи смачні, заморські страви. В цьому випадку йти на компроміси не доведеться, вибір за вами.
  2. Насичена екскурсійна програма, котра включає великі пам’ятки: піраміда Хеопса, Луксор. Тут дійсно є на що глянути.
  3. Саме Червоне море є одним з найчистіших морів світу. Підводний світ приховує таємниці, його пізнання є окремим напрямком розваг.
  4. Віза оформляється по прильоту, для українців діє спрощений режим, що вже є гарантованим шансом потрапити до країни мрії.
  5. Готельна база радує різним рівнем комфортабельності. Окремо приваблює туристів кухня Єгипту, точніше система харчування «Все включно». Кухня Єгипту славиться різноманітністю, унікальністю, наповненістю м’ясними, овочевими стравами. Додають пікантності екзотичні страви та місцеві солодощі.
  6. Не важливо, в яку пору ви приїдете до Єгипту, адже тут завжди буде літо.

Вибір надійного туроператора

Одним з таких компаній є «antonivtours.com», котра успішно функціонує 12 років. За цей час «Антонів Тур» вдалося організувати більше 35 000 подорожей. Відпочинок разом з даним сервісом ви запам’ятаєте надовго.

Раніше вважалося, що відпочинок в теплих країнах – це розкіш, доступна небагатьом. В сучасних реаліях ситуація змінилася. Не важлива пора року, не потрібно бути олігархом. Жителям Миколаєва достатньо просто зловити гарячу путівку, наприклад, або ж завчасно подбати про свій відпочинок.

Чому Єгипет? Бо це відпочинок на будь-який смак та бюджет. Сюди повертаються знову та знову, а це вже про багато чого говорить. Окрім розкішних пляжів, дивовижних садів та зелених оазисів, присутня і насичена екскурсійна програма. Єдине, варто з розумом підходити до вибору туроператора, щоб не зіпсувати собі відпочинок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.