П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Типи чохлів для телефонів

Коли ми купуємо новий смартфон, то завжди сподіваємося, що зможемо насолоджуватися пристроєм довгі роки. Однак дуже часто реальність швидко порушує наші плани. Навіть дбайливе використання не рятує від випадкових падінь телефону на землю, в результаті чого на корпусі виникають різного роду ушкодження. Тому перше, що потрібно зробити після розпакування нового телефону – це вибрати захисний чохол після переходу за посиланням https://www.aks.ua/catalog/chehly-dlya-mobilnyh-telefonov/.

Для чого потрібен чохол?

Його основне завдання – це, звичайно, захист зовнішніх елементів корпусу телефону від тріщин і подряпин. Чохол в першу чергу захищає задню частину пристрою, але варто пам’ятати, що він також в деякій мірі захищає і поверхню дисплея. Краї корпусу в переважній більшості моделей виступають за габарити смартфона, щоб поглинати удари об тверді поверхні і запобігати зіткненню екрану з підлогою.

Крім захисних функцій, чохли для телефонів мають ще й естетичне призначення. Популярністю користуються не тільки прозорі кейси, але і більш оригінальні аксесуари, прикрашені помітними візерунками, графікою і навіть формами. Неординарний чохол – відмінний спосіб персоналізувати власний смартфон.

Який вибрати чохол для смартфона?

В першу чергу пам’ятайте, що обраний чохол повинен ідеально підходити до вашого пристрою. Повинні збігатися не тільки розміри і форма, але і розташування всіх функціональних кнопок і портів. Що стосується конструкції, ми можемо вибирати з трьох популярних типів чохлів для смартфонів.

  • Накладка – найпопулярніший варіант

Чохол монолітний, що закриває бічні сторони і задню частину мобільного пристрою. Ці типи моделей доступні в різних кольорах. Ви можете легко купити прозорі, кольорові або з різними візерунками аксесуари.

  • Бампер – оригінальний недо чохол

Насправді бампери складно назвати повноцінними чохлами, тому що ці типи конструкцій мають форму силіконових бордюрів, які наносяться тільки на бічні сторони телефону. Вони зміцнюють структуру пристрою і захищають від механічних пошкоджень при падінні на землю, але можуть виявитися менш ефективними при ударі телефону про край столу або бордюр.

  • Чохол-книжка або класична елегантність

Якщо накладка – це вибір молоді, то чохол-книжка – це модель, призначена для більш дорослих користувачів, які хочуть підкреслити серйозність і престиж свого статусу. Такий аксесуар складається з двох частин, що розкладаються і захищає як задню, так і передню частину пристрою. Більш того, в конструкції ‘книжки’ часто є відділення, в яких можна зберігати візитки і картки.

Який матеріал найкраще?

Варто відзначити, що якість захисту телефону багато в чому залежить не тільки від конструкції чохла, але і від матеріалу, з якого він виготовлений. Безумовно, найпопулярніші варіанти – це силіконові моделі. Вони стійкі до механічних пошкоджень, добре поглинають удари по твердих поверхнях, а також добре тримаються в руці.

Пластикова модель може стати альтернативою силіконового чохла для смартфона. Він дешевий і легкий матеріал, і в той же час відкриває великі можливості для персоналізації. Наступний варіант – захисний кейс з полікарбонату. Він зручний, тому що надзвичайно легкий і в той же час набагато більш стійкий до пошкоджень, ніж пластикова модель.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.