Субота, 25 Травня, 2024

Американці відремонтували головний військово-морський причал на Миколаївщині

Нещодавно на Миколаївщині було завершено надзвичайно складний проект реконструкції головного військово-морського причалу, який знаходиться у місті Очаків. Всі роботи взяли на себе американські моряки, яких прикомандирували до будівельного батальйону 133 “Runnin’ Roos”, повідомляє “mykolaiv-future.com.”.

У посольстві Сполучених Штатів в Україні наголосили, що загалом реалізація проекту була направлена на збільшення терміну служби причалу, який планують використовувати і для проведення міжнародних навчань “Сі Бриз”. До цього спеціальна дайвінг група провела обстеження об’єкту, вже на цих даних базувалися всі будівельні та проектні роботи. За них взялись 13 матросів військово-морського будівельного батальйону та виконали достроково. 

Фактично вони привели до ладу 12 матів, що спиралися на бетонні і дерев’яні сваї, при цьому їх було встановлено на м’якому та нестійкому ґрунті. Все це ускладнювала ще й нетрадиційна конструкція, тож спеціалісти повинні були проявити винахідливість.  Навіть для американських будівельників ця задача виявилася не із легких, проте вони повинні були зробити все для створення стабільного фундаменту пірса і їм це вдалося. 

Керував проектом Крейг Клаудио. Він зауважив, що технології, які використовувались для проведення ремонтних робіт військово-морського причалу на Миколаївщині, попередньо ще три  роки вдосконалювалися в Індійсько-Тихоокеанському командуванні США. В умовах обмеженого часу та надзвичайних ситуацій декілька змішаних відрядів приймали участь у тестуванні.

Американські військові додали, що ремонт очаківського пірсу був складним проектом, але завдяки цьому працівники отримали реальний досвід і тепер знають, які схеми працюють, а які ні під час виконання відновлювальних робіт схожого нетрадиційного пірсу. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.