П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Стало відомо, коли у Миколаєві почнуть ремонтувати Варварівський міст

Щодня для мешканців Варварівки шлях на роботу та у справах перетворюється на справжню лотерею. Вся справа у жахливому стані дорожнього покриття, яке регулярно стає причиною дорожньо-транспортних пригод, а як наслідок заторів на мосту. Наприкінці січня місцеві мешканці повідомили, що численні ями на дорозі засипали відпрацьованим матеріалом, яке за лічені години перетворилося  на справжнє багно. Сьогодні у Службі автодоріг Миколаївської області мешканців Варварівки обрадували та повідомили, коли на мосту стартують ремонтні роботи, передає “mykolaiv-future.com.ua”.

Ремонтні роботи щодо усунення ямковості на Варварівському мосту стартують вже завтра, 4 лютого  о 8 годині ранку. У САДі всіх водіїв попереджають, що в цей час рух на мостовому переході буде затруднено, його регулюватимуть за допомогою рації дорожники, а автомобілі пускатимуть у реверсному режимі. Місцевим мешканцям рекомендують завчасно спланувати свій маршрут, щоб не потрапити у затор та встигнути на роботу. 

Нагадаємо, що крім дорожнього покриття термінового ремонту вимагає і сам міст, який перебуває у аварійному стані. Зважаючи на те, що відремонтувати його самостійно місто не в змозі, влада Миколаєва робить все можливе, щоб передати міст на баланс держави. В той же час в “Укравтодорі” пояснили, що процес затягується через деякі зауваження  Міністерства фінансів до документів. Їх досі не було виправлено. Тим не менш, міський голова Олександр Сєнкевич та голова САД у Миколаївській області Владислав Невеселий неодноразово виражали впевненість, що цього року міст точно буде знято з балансу міста і далі його ремонт фінансуватиметься з державного, а не міського бюджету. 

Варто зауважити, що передача Варварівського мосту на баланс “Укравтодору” доволі складний та тривалий процес. Необхідно отримати погодження в Міністерстві економіки, Кабінеті Міністрів, пройти комісію “Укравтодору”, Служби автодоріг України та балансоутримувача. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.