Четвер, 25 Липня, 2024

Переказ грошей за допомогою системи Mastercard

Величезна кількість людей здійснюють безліч грошових переказів кожен день. Транзакції можуть проходити із затримками, деякі банки вимагають для цього особистої присутності клієнта тощо. Однак за допомогою сайту Мастеркард можна моментально перерахувати гроші. Для цього вам необхідно знати тільки одне — номер картки отримувача.

Щоб перекинути кошти на картку, достатньо перейти на офіційний сайт Мастеркард. Тут ви побачите форму, в якій потрібно вказати:

  • Номер картки відправника, код CVV2, а також місяць і рік, в якому закінчується дія банківської карти.
  • Реквізити платіжної картки отримувача, якому ви хочете відправити грошовий переказ.
  • Суму фінансової транзакції у валюті вашої банківської карти. Якщо вона відрізняється від валюти картки одержувача, грошові кошти будуть конвертовані автоматично.

Ніякі інші реквізити не потрібні, а грошові кошти будуть перераховані максимально швидко. Навіть якщо картки належать різним платіжним системам, це ніяк не вплине на швидкість обробки транзакції.

У чому перевага таких переказів

Використовуючи сайт Мастеркард для переказу грошових коштів з однієї картки на іншу, ви зможете:

  • швидко перерахувати гроші без відвідування банку;
  • поповнити баланс картки вашого друга, родича або знайомого;
  • погасити наявний борг;
  • заощадити час, адже вся процедура виконується в режимі онлайн.

Даний спосіб переказу грошей на рахунок іншої банківської карти доступний на сайті Мастеркард. Це означає, що ви можете здійснювати транзакції з будь-якого пристрою: комп’ютера, планшета або смартфона. Єдина вимога — це наявність зв’язку Інтернет, щоб мати можливість вказати реквізити для платежу.

Якщо вам потрібна допомога під час процедури, прямо під формою з реквізитами знаходиться кнопка “Допомога онлайн”. Оператори служби підтримки допоможуть вам з вирішенням будь-яких складнощів, якщо вони виникнуть під час спроби грошового переказу.

Важлива інформація про грошові перекази Mastercard

Платіжна система Мастеркард встановлює ліміт на кожну транзакцію. За один раз ви можете перерахувати суму грошей, що становить не менше 5 і не більше 15 000 гривень.

Кожен банк встановлює індивідуальні комісії за здійснення переказів. Точні тарифи можна дізнатися на сайті банку, який випустив вашу карту. Сума комісійного збору може залежати від типу вашої картки, а в деяких випадках банківський збір відсутній зовсім. Платіжна система Мастеркард не вимагає ніяких додаткових комісій за транзакції.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.