Субота, 25 Травня, 2024

Жителі Миколаєва скаржаться на білборди, які роблять місто сірим

Майже щодня городяни скаржаться у всі інстанції на непривабливість рекламних конструкцій, якими завалено Миколаїв. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

У групі Контакт-центр Миколаївської міськради часто зявляються звернення громадян з проханням прибрати застарілі рекламні конструкції, а також ті, що становлять небезпеку щодо розміщення. Так, Геннадій Сторчеус, мешканець Миколаєва, неодноразово звертався із проханням прибрати зовнішню рекламу, показати документи на право її розміщення.

Чому реклама – важливий інструмент в оформленні міського простору

Успішність та сучасність того чи іншого міста визначають безліч факторів. Усі ми звикли, що за останні роки Миколаїв практично не змінюється. Раніше городяни завжди пишалися тим, наскільки Миколаїв “зелений”, проте вже немає тієї колишньої краси алей, газонів, парків та скверів.

Хоча, варто зазначити, що в нинішньому столітті гарне місто – це не лише багато дерев, квітів та фонтанів, а й розумне заповнення вільного простору на вулицях та навіть на рекламних площах. З останнім у Миколаєві велике лихо.

Гуляючи містом, раз у раз натикаєшся на рекламні анонси подій, які вже давно стали історією. І це не клаптик папірця, приклеєний до стовпа, а величезний білборд. “Рятує” лише реклама різної продукції, яка не прив”язана до жодних тимчасових рамок.

Дії рекламних агенцій та реакція влади

За останні 10-15 років у місті в рази збільшилася кількість рекламних щитів 3х6 метрів, які мали нести корисну інформацію, а в результаті просто порушують архітектуру міста. Вартість розміщення реклами на таких площах “кусається”, тому порожні рекламні щити в нашому місті теж трапляються досить часто.

Дивно, але рекламні агенції не поспішають прибирати рекламу подій, які давно відбулися. Словом, у миколаївських рекламних агенцій є свій особливий внесок в архітектуру міста.

Необхідно зауважити, що Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міськради, районні адміністрації періодично прибирають білборди, проте ця робота просувається дуже повільно, що викликає невдоволення у городян.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.