Субота, 25 Травня, 2024

Водії тролейбусів отримали майстер-клас від Юрія Степанця та Ольги Виноградової

Кілька днів тому депутат міськради від партії «Слуга народу» Юрій Степанець та позаштатний радник міськради з питань людей з інвалідністю Ольга Виноградова зустрілися з водіями «Миколаївелектротранс» для того, щоб розповісти та показати водіям, яку допомогу та як саме необхідно надавати людям з інвалідністю під час поїздок тролейбусом. Про це повідомляється на офіційній сторінці підприємства у соцмережі Фейсбук. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

У ході зустрічі, на конкретних прикладах паркування, учасники обговорили нюанси роботи пандуса тролейбуса та варіанти надання допомоги, яка може знадобитися пасажирам з інвалідністю. Керівник підприємства Юрій Сметана зазначив, що інформація та практика, отримана під час зустрічі, далі буде використовуватися для додаткового інструктажу всіх водіїв тролейбусів.

У свою чергу начальник управління транспортного комплексу зазначив, що такі заходи допоможуть у встановленні порозуміння між водіями та пасажирами комунального транспорту, роблячи поїздки приємними та комфортними.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.