Понеділок, 15 Квітня, 2024

В Україні було названо найкращих роботодавців

AB InBev Efes Україна ввійшла у рейтинг найкращих роботодавців України 2021 за версією журналу Фокус.

У 2021 році Фокус виділив 13 галузей, що становлять основу економіки України. Компанії обирали за такими показниками: офіційне працевлаштування, середній рівень заробітної плати, можливості для кар’єрного зростання, наявність тренінгів і навчання, програм стажувань для студентів, співпраця з вишами, відгуки працівників щодо задоволеності роботою у конкретній компанії.

«Наша основна мета – стати найбільш привабливою алкогольною компанією на ринку, яка пропонує необмежені можливості кар’єрного зростання, фінансову стабільність та приємну робочу атмосферу, де співробітників поєднує спільна справа», – розповідає Ольга Орел, директор з персоналу компанії AB InBev Efes.

З початком пандемії AB InBev Efes Україна запровадила wellbeing-ініціативи, які покликані підтримати добробут співробітників. З жовтня 2020 року для працівників та їх членів родини працює безкоштовна і конфіденційна програма “Отримай підтримку”, в якій усім охочим надають допомогу за трьома напрямками: психологічна підтримка, юридичне та фінансове інформування.

Крім того, співробітники AB InBev Efes Україна використовують корпоративну платформу LEON для підтримки здорового способу життя, яка допомагає перетворити турботу про себе на звичку. Також компанія пропонує безплатну передплату на програму для фізичних тренувань SWORKIT.

А у напрямку розвитку HR-бренду AB InBev Efes співпрацює зі студентськими організаціями та вишами в цільових містах, проводить кейс-чемпіонати, представники бізнесу беруть участь у конференціях, ведуть вебінари.

Компанія надає поліс добровільного медичного страхування всім працівникам. Він покриває широкий набір ризиків: допомога на базі медичних закладів та вдома, стаціонарна допомога, невідкладна медична допомога, стоматологія, медикаментозне забезпечення, ведення вагітності та вакцинація проти грипу. А нещодавно також запустила програму «Бережи здоров’я», у рамках якої співробітники зможуть безкоштовно проходити комплексне профілактичне медичне обстеження здоров`я кожні два роки (чек-ап).

Крім того, AB InBev Efes, піклуючись про молодих батьків, ввела новий стандарт відпусток при народженні дитини, яка передбачає збільшення оплачуваної відпустки для одного з батьків, який здійснює основний догляд, з 18 до 26 тижнів з доплатою до повного окладу у цей період. А для другого з партнера збільшили оплачувану відпустку з 2 до 4 тижнів. Для комфортного повернення на роботу для основного з батьків компанія сплачує 100% окладу протягом 8 тижнів при 75% зайнятості.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.