П’ятниця, 21 Червня, 2024

У віддалений мікрорайон Миколаєва Матвіївку пустили комунальні автобуси

З 1 грудня в найвіддаленіший мікрорайон Миколаєва Матвіївку почали ходити комунальні автобуси. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Те, що маршрут  №54 “Матвіївка – Миколаїв вантажний” тимчасово обслуговуватиме комунальне підприємство “Миколаївпастранс”, телеканалу “Суспільне Миколаїв” підтвердила прессекретарка підприємства Катерина Стоколяс. Для цього довелось  зняти по два автобуси з інших маршрутів підприємства – 91 і 51, які сполучають з центром міста Корабельний район і мікрорайон Тернівка. У графіку руху передбачили “робоче перевезення”. Однак, схема маршруту значно скорочена – до Тернівськго кільця. 

“У “робоче перевезення”, зранку та ввечері, їздитимуть чотири автобуси, вдень – два. Такий маршрут обрали для того, щоб вивезти людей з того району, а далі вони будуть пересадживатися на інший транспорт”, – розповіла Катерина Стоколяс. 

Таким чином автобуси “Миколаївпастрансу” працюватимуть не більше трьох місяців – допоки не відбудеться конкурс на цей маршрут. 

Те, що автобуси рухатимуться за графіком оцінили мешканці Матвіївки. Адже, так набагато легше планувати свої поїздки до центру Миколаєва. Крім того утворювались величезні черги, в яких люди змушені були простоювати по декілька годин. 

Слід зазначити, що зміна перевізника на маршруті відбулась цілком законно. Адже, станом на 1 грудня нинішнього року у товариства з обмеженою відповідальністю “Євротехсервіс” закінчився контракт з міськрадою на обслуговування цього маршруту. В мерії його не подовжили, а людей возити треба. Тож і вжили тимчасових заходів. 

Як повідомив начальник міського управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Дмитро Попов постійний перевізник буде визначений з допомогою конкурсу. Але, за словами чиновника дата його проведення поки що невідома. Зазначимо й те, що конкурс на цей маршрут раніше вже оголошували і не один раз. Проте, перевізники не поспішають на цей довгий маршрут, вважаючи його не дуже рентабельним. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.